Teade

Collapse
No announcement yet.

Ortofon red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Ortofon red

    Endal oli hiljuti kogemus kulunud nõelaga.
    Ostsin mängija tuli uuena, enda arust pole nii palju plaate kuulanud et nõel võiks kulunud olla, kuid siiski..
    Tekkis kerge kilejas kõla, mõne plaadiga vähem, mõnega rohkem. Kahtlustasin kõike mängija juures, siis sai proovida nõela teise mängijaga, jah oli vahe. Igaksjuhuks sain proovida ka oma mängijaga kolmandat nõela, oli vahe. Mõeldud tehtud, sai tellitud uus mängimata nõel ja asi korras, ideaalne heli.
    Tagantjärgi olen uurinud kas mõni teine osa, näiteks pea võiks ka sarnast probleemi tekitada, ei leidnud kinnitust.
    Vinüülplaadi mängija tähtsaim osa on nõel ja igasugused helianomaaliad on peaagu 100% seotud alati sellega.

    Aga kui plaat on vilets, siis pole teha midagi.
    Näiteks. Kui ostate kasutatud plaadi, võib olla juhtum kus seda plaati on märg kuulatud. Väidetavalt ei kõla enam pärast sellist kasutamist see plaat nii nagu peaks. Seda peaks kuulama ka edaspidi märjalt. Aga teie ju ei tea mida eelmised omanikud sellega teinud on.
    Endal on kogemus tänapäevase uue kilest välja võetud plaadiga mis kõlas kohutavalt. Kes teab milline selle tootmisprotsess välja nägi.
    Arvutifoorum Vista

    Comment


      #17
      Vs: Ortofon red

      Praktilist kogemust mul sellega pole, kuid märgkuulatud plaadi võiks "korda" saada, kui ta plaadipesurist läbi lasta.
      Toidan trolle!

      Comment


        #18
        Vs: Ortofon red

        Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
        Praktilist kogemust mul sellega pole, kuid märgkuulatud plaadi võiks "korda" saada, kui ta plaadipesurist läbi lasta.
        Kas keegi teab kohta, kus (Eestis) teenuse korras vinüüle ultrahelipesumasinaga pestakse?

        Comment

        Working...
        X