Teade

Collapse
No announcement yet.

Vinüülile võimendi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vinüülile võimendi ?

    Peaks olema Raadiotehnika grammofon, ilma võimuta, kuidas oleks kõige lihtsam normaalne heli sealt kätte saada. Võimu pole, olemas arvuti kõlarid ja AUX sisendiga muusikakeskus.

    #2
    Vs: Vinüülile võimendi ?

    Korrektor vahele.
    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

    Comment


      #3
      Vs: Vinüülile võimendi ?

      Pane see muusika keskus võimendiks. Need AUX augud on sisendid. Pead õiged kõlari otsad leidma ( Gramofonilt ) ja need AUX auku vedama.



      Korrektor vahele.
      ?

      Comment


        #4
        Vs: Vinüülile võimendi ?

        ?
        Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

        Comment


          #5
          Vs: Vinüülile võimendi ?

          Korrektori all ma mõtlesingi eelvõimu. Oleneb grammofonist, osadel on see sees ja saab otse AUXi ühendada. Mis grammofoni täpne mudeli number ja nimi on?
          Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

          Comment


            #6
            Vs: Vinüülile võimendi ?

            Marki ei tea kuna pole minu käes, kuid võimu tal endal sees pole ja kui sai AUX ühendatud, siis Vol. põhjas midagi kuulda oli. Tundub, et tuleb Oomipoest osta eelvõim või midagi muud välja mõelda.

            Hetkeks välgatas, keldris peaks olema vana kassetikas, äkki saab selle ära kasutada ?

            Comment


              #7
              Vs: Vinüülile võimendi ?

              Kassetikat saab kasutada küll. Parema heli saamiseks tuleb korrektsioon õige panna. Kuigi maki oma on suht sarnase kujuga. Esimeses lähenduses (arvutikõlarid) sobib.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment

              Working...
              X