Teade

Collapse
No announcement yet.

Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

    Ahoi, makip...makihoolikud.

    Sain enda valdusesse kaks linti aastast miski 70. Kahtlustan, et "liivapaberid".
    Igaks juhuks küsin üle, mida arvatakse.
    Lint on pruuni värvi, vene ketta peal.
    Lindil tagaküljel kirjad VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

    Huvitab, kas see on sama, mis tüüp 2 ehk kas ma võin seda kedrata normaalse maki peal ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

    See lint pärit viiekümnendatest, hiljem aastal 1964 sai sellest ettevõttest ORWO, lint umbes sama mis tüüp 2, midagi eriti head sealt ära looda ja Sojuzidele - Olimpidele ma teda parem peale ei paneks, üsna hästi lihvib teine. Minu vana MEZ28 kastiga tuli neid linte paar tükki kaasa.
    Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

    Comment


      #3
      Vs: Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      Huvitab, kas see on sama, mis tüüp 2 ehk kas ma võin seda kedrata normaalse maki peal ?
      Ei ole tüüp 2, vaid 6 ja muidugi mitte sama, aga analoog. Seda ka juhul, kui on tegemist CPR 50-ga, ehk siis normaalpaksusega lindiga. Pärit kuuekümnendate teisest poolest.

      Kareduse mõttes olid nad kõik ühtemoodi "parajad". ORWO lintidest liikus omal ajal ka versioone 35 (Langspielband) ja 25 (Doppelspielband) - need olid libedamad.
      viimati muutis kasutaja Yxz; 08 m 2010, 10:15.
      "Dreams are nothing more than wishes
      and a wish is just a dream you wish to come true."

      Comment


        #4
        Vs: Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

        T!

        Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
        Lindil tagaküljel kirjad VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR
        See võib veel isegi atsetaatpõhimikul olla, mul just sellised praegu käsil. Äädika järgi ei haise veel?

        Ma pole saksa keeles eriti kodus, aga tundub, et siit võib teemakohaseid detaile leida:


        J.

        Comment


          #5
          Vs: Makilindi tuvastamine VEB.FILMFABRIK.WOLFEN.TYP.CPR

          Äädikahaisu igatahes juures ei ole. Tundub jah tüüp 6 analoog olema ( sai ühe käest küsitud).
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment

          Working...
          X