Teade

Collapse
No announcement yet.

Garrard Z2000B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Garrard Z2000B

    On võimalus soetada siis taoline isend.Modimata versioon.On kellelgi kogemusi/soovitusi miks peaksin ma selle ostma?!
    viimati muutis kasutaja maaalune; 14 m 2009, 10:15.
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    #2
    Vs: Garrard Z2000B

    Pagan küll,üks null jäi ära... Nüüd õige pealkiri, elik siis GARRARD Z2000B.
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #3
      Vs: Garrard Z2000B

      Tundub,et siit foorumist antud küsimusele vastust ei saa.
      Ilmselt võtan selle Garrardi ikkagi - eks siis paistab...on tal ka mingeid eeliseid/puudusi Thorens-i ees.
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        Vs: Garrard Z2000B

        ega ühest vastust-soovitust ilma kogemuseta ju anda ei saa. aga spekuleerin loetu põhjal

        nii palju on nagu silma hakanud, et garrardil peale 301 ja 401 muid asju eriti ei hinnata, kuuluvad valdavalt kategooriatesse "just nice" kuni "crap".
        konkreetse asja ehitust vaadates minul tekivad kohe kõhklused selle "huvitava" käpa lahenduse suhtes. Kui palju helipea neid kõigis liigendites tekkivaid hõõrdumis-loksumismürasid üles korjama hakkab? Kahtlen, kas selline tangentsiaalse liikumise lahendus eriti mõistlik on.

        huvi poolest tegin kiire otsingu, ega palju infot ei ole tõesti tema kohta. Siiski tundub et sel mudelil peale unikaalsuse midagi väärtuslikku hinnata ei olegi.
        Kui just tõesti vähese raha eest saaks lihtsalt katsetamiseks ja uudishimu rahuldamiseks, siis miks ka mitte, kuid mingeid panuseid ma küll selle peale ei teeks

        vabandan, tõenäoliselt oled sa seda kusagil mujal maininud, kuid millise Thorensiga ta võrdlusse läheb?

        Comment


          #5
          Vs: Garrard Z2000B

          Jah,võibolla pole kõige "ausam" võrrelda aga tegu on Thorens TD150 MKII/TP13A standard "kuulkäpaga" millele kombineeritud Shure M55E pea.
          Fonokorrektor on isetehtud 2x ECC83.Pakutaval Garrardil helipeaks - Grado Blue Cardridge+boonusena Bellari VP129 phono preamp.Tehnilist seisu lähen kaema lähivälismaale,niipea kui võimalik.Seda nn.tangent mehhanismi ma ei kardaks kui asi olnud rahulikus koduses kasutuses.Päris õige se "tangent" antud kontektis minuarust ei ole.Pigem tegu originaalse kaalujaotuskompensaatorigaIMHO.See selleks.Nüüd muidugi küsitakse: miks ma sellise Thorensi asemele Garrardi üritan soetada?Vastus on:Kui soodsalt pakutakse siis miks mitte ning võibolla polegi Z2000B nii halb valik?!Selletõttu ka üritasin siit foorumist konkreetset võrdlusmomenti leida.To:Ramli - Tänud asjaliku kommentaari eest!
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment


            #6
            Vs: Garrard Z2000B

            No nüüd ma tõin selle "kolli" ära(Z2000B)- kaasaegne värk - igatahes!
            Tegu siis 70-ndate väheke erineva stiiliga pöördlauaga.Pole ta nii "standard" midagi...Antud isendile siis paigaldatud ülalpoolnimetet tangent kompensaator käpp ja möll.ASK vapustavalt normaalne - ehk siis - 27-17500Hz +/-2dB;signaali/müra suhe -70dB - VÕIKS OLLA PAREM!Muidu norm!Kes tahab norida - norigu! Kaasavarana tuli samuti eelpoolnimetet Bellari +Grado+etc. Vast,et Bellari korpus oli jubedat vanaroosa värvi...
            No sellest saime juba üle - peale kolmandat proseccot oli asi kooskõlla juba viidud...
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #7
              Vs: Garrard Z2000B

              Kust august sa selle kolli välja võlusid? Palju tema kogukaal ka on? Peaks kuulama tulema kunagi

              Comment


                #8
                Vs: Garrard Z2000B

                Soomest ,Jalasjärvi kandist.No miskit 13-15kg "tunde" järgi.Pole kaalunud veel.
                Saatsin PS-i!
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment

                Working...
                X