Teade

Collapse
No announcement yet.

ÄA: vana vene grammofon Saratov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ÄA: vana vene grammofon Saratov

    Pilte vt. http://nagi.ee/photos/olevtoom/sets/213039/
    Asub Tartus. Aparaat on suhteliselt komplektne (pealiskaudsel vaatlusel vaid kenotron puudu ja ega helipeast ka suuremat järel pole), välimus pisut katkutud ja õudselt räpane.
    Nädala hoian; kui 20. juuliks tahtjat tekkinud pole, läheb elektroonikaprügilasse.
    Muuseas, kui keegi sihukese grammofoni kohta midagi teab, võiks mindki valgustada. rw6ase.narod.ru näiteks pole Saratovi nime kuulnud.

    #2
    Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

    võtan ära kust kätte saab?

    Comment


      #3
      Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

      OT: to olevtoom Selliseid asju ei anta niisama ära (küsi kokakoolagi vms) või kui ,siis sellele, kes teab selle vaimset väärtust.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Re: Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

        Esmalt postitatud martinj poolt
        OT: to olevtoom Selliseid asju ei anta niisama ära (küsi kokakoolagi vms) või kui ,siis sellele, kes teab selle vaimset väärtust.
        OT jätkuks: minu jaoks on vene vanavara põhimõtteliselt väärtusetu ja seega jätan kokakoola küsimata. Samas ma tean, et leidub ostalgilisi inimesi ja seega ei visanud ma asja prügimäele.
        Et miks väärtusetu? Selle arutamiseks tuleks üks pikem mölateema luua

        Comment


          #5
          Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

          ot jätkub.
          Ehk põhjus,miks ma kirjutasin.
          Kunagi ma vuntsisin üles ühe maki . (ja parameetritelt ikka väga vingeks) . Aga noh jäi mulle ette. Ja andsin selle niisama ära. Ja see lammutati mõne hete pärast pilbasteks.
          Lihtsalt väike vaimne shokk oli.
          Edit: mis puudutab vanakraami, siis olen näinud ka teist äärmust - kuna asi on "väärtuslik", siis nõutakse x summat . Kuigi tegemist võib olla tavalise kolaga.

          edit2: eelneval põhjusel ma enam mitte midagi "ära ei anna". Küsin Tammsaare näiteks. See peletab "juhuslikud" kogujad eemale.
          viimati muutis kasutaja martinj; 14 m 2009, 09:12.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

            Esmalt postitatud martinj poolt
            ot jätkub.
            Kunagi ma vuntsisin üles ühe maki . (ja parameetritelt ikka väga vingeks) . Aga noh jäi mulle ette. Ja andsin selle niisama ära. Ja see lammutati mõne hete pärast pilbasteks.
            Jätsid ehk ühe "parameetri" vuntsimata - masina nime! Oleksid pidanud sellele mingi "kuulsa" nime panema, siis oleks ehk lammtamata jäänud.
            Vahel on aga nii et asjal ongi kuulus nimi, toode ise väärt...just lammutamist, ümberehitamist kuid omanik hoiab kümne küünega et tema "precious" kuidagi ei muutuks paremaks kuna...talle on nimi tähtis, mitte tehniline potensiaal või suutlikus.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              Vs: ÄA: vana vene grammofon Saratov

              Esmalt postitatud olevtoom poolt
              Muuseas, kui keegi sihukese grammofoni kohta midagi teab, võiks mindki valgustada. rw6ase.narod.ru näiteks pole Saratovi nime kuulnud.
              Sealses foorumis on sama asja pisut uuem versioon arutlusel olnud, aga kataloogi pole jõudnud. Üsna haruldane asi igatahes, niipalju kui seeriatoodang üldse haruldane saab olla.
              Väärtuse teemal võiks jaurata jah pikalt. Näiteks rahaline väärtus sellisel grammaril Eestis on pea olematu, Venemaal oleks ca tuhat krooni.

              Comment

              Working...
              X