Teade

Collapse
No announcement yet.

veidrad ja haruldased vinüülid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    veidrad ja haruldased vinüülid

    sattus erialaselt selline link ette, aga ehk pakub huvi:

    Taken from the book Extraordinary Records, here's some of the weirdest vinyl ever created

    #2
    Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

    siin veel, pisut ülevaatlikumalt:
    http://www.collectable-records.ru/shaped/index.htm

    selliseid pildi-plaate tehti isegi ka (ennesõjaaegses) NSVLs


    ja lõpuks lühidalt, kuidas neid tehakse: pilt alla ja läbipaistev salvestusega plaat peale.
    78 kiirusega plaadid pidada raudnõelag grammofonil kuulu järgi esimese kuulamisega läbi kuluma

    Comment


      #3
      Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

      Meenub, et 1987 aastal ilmunud Whitesnake omanimeline LP nägi välja samalaadne: läbipaistev bändi postriga vinüül.

      Comment


        #4
        Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

        Eks neid on ikka tehtud...
        http://images.google.ee/images?q=vin...=Search+images

        Comment


          #5
          Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

          mul nt T.Rex'i Slider pildiga,muud ei saanud
          olen poes käes hoidnud paljusi piltidega uusversioone- Uriah Heep 4 jne
          (kahjuks mitte eestis)

          Comment


            #6
            Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

            Esmalt postitatud ottok poolt
            mul nt T.Rex'i Slider pildiga,muud ei saanud
            olen poes käes hoidnud paljusi piltidega uusversioone- Uriah Heep 4 jne
            (kahjuks mitte eestis)
            kui pead silmas neid venemaal välja lastud kilevutlaris piltvinüüle, siis on neid siinmailgi poed täis. Esimene mõte oli kah, et oh mis vahvat klassikat välja antud. Õnneks ei visanud raha kohe ära, vaid tegin väljaandja kohta natuke guuglit ...
            Muidu, mu ainus piltvinüül, EMI välja antud Iron Maideni duubel, kinnitab minu jaoks piisavalt veenvalt kordi loetud hinnanguid, et piltvinüülid rohkem vaatamiseks on. NII tuhmile ja tuimale kõlale ei oska võrdlustki tuua...

            Comment


              #7
              Vs: veidrad ja haruldased vinüülid

              Rexi kvaliteedi suhtes pole küll midagi ette heita ja vaevalt Roomas plaadipoes see vene toodang oli (aga krt seda teab)
              venemaa taob ikka edasi siis vinüüle? ja vana kombekohasel ilma autorluseta jne? kassetikalt kohe plaadile?

              Comment

              Working...
              X