Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

    Oli siin vahepeal lindisoovijaid... ebay-s on magnetofonilinte alatasa müügil. Mulle sobivad 7-tollised (18 cm) või 6-tolllised (15 cm) poolid. Mõned olen ostnud ja tegu on olnud väga korralikult hoitud eksemplaridega. Venelane ei saanud vabrikust uut lintigi nii head välja.
    Ühe lindi ostmise ajab saatekulu kole kalliks, aga suuremaid pakke müüakse ka. Ning võib juhtuda, et ma üksi kogu pakki ei tahaks, aga osa võiks küll võtta, kui toetajaid oleks. Kasumit ma ei taotle, aga kulud tuleb muidugi võrdselt jagada.
    Huvilised andku märku.

    #2
    Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

    Tootja, hind, uued?
    Hiljuti tellisin 762m 1/4" RMG/Emteci linti. 350.- Uus.
    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

    Comment


      #3
      Re: Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

      Esmalt postitatud Daddario poolt
      Tootja, hind, uued?
      Hiljuti tellisin 762m 1/4" RMG/Emteci linti. 350.- Uus.
      Kasutatud. Peamiselt Agfa ja BASF, leidub Scotchi ja mõningaid "tuntud tootjaid" nagu Shamrock või Concertape (viimane töötab muide üllatavalt hästi). On ka Maxelli, aga see on teistest tublisti kallim. Seitsmetollise LP- või DP-pooli võib (koos transakuludega) saada 4-6 euroga, kui pisut kannatust on.
      Kahtlemata on uus lint uus lint ... nagu uus auto on uus auto. Pruugitu korral mingit garantiid pole, ma olen paar tükki saanud, mis on kahest väiksemast kokku keebitud. Kuid peab ütlema, et see kleepekoht on ka praktiliselt ainus dropout terve lindi peale. Ja olgu BASF või Concertape, säärast oksiidikuhja, nagu vene Slavitši viimaste aastate lindid, ei jäta magnetofoni alla ükski.

      Comment


        #4
        Vs: Re: Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

        paneks ennast kirja küll, aga suvel asun Haanja metsades...
        millest pole muidugi lugu, sest makki ka siin pole suvel. nii et huviline,
        kui miskit, siis ps.

        Comment


          #5
          Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

          Kasutatud lindi puhul oleneb kuidas teda on eelnevalt kasutatud ja kus hoitud. Mingi aeg sai kasutatud REVOX-i 1200m linte soetatud endale - pettusin. Nimelt ainus asi mis OK oli välimus. Ma ei tea, mis tingimustes seda linti hoitud oli, aga makk ei jõudnud teda kerides kettapealt lahti tõmmata ning salvestamine oli suht võimatu, sest ei pindanud 1 lugugi vastu ja juba oli salvestuspea must.
          Muidu huvi lintide vastu oleks küll, aga kõik oleneb hinnast.

          Comment


            #6
            Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

            Buy Open Reel Tape + accessories online at Europe's largest music retailer - Fast shipping, 30 days money-back and 3 years Thomann guarantee

            Comment


              #7
              Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

              Nagu ma aru saan, siis on tegemist vana Basf-i firmaga, mille nime (kaubamärgi) muutus on siis olnud järgmine:
              BASF -> EMTEC -> RMG
              RMG PER 368 1/4" 549M TRIDENT
              12.90.EUR
              See tundub kõige taskukohasem ja laiatarbe mõõduga (18cm ketas ja 549m) lint olevat. Ei pea mingite adapteritega jamama ja ketas on ka enamvähe välimusega.

              Comment


                #8
                Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                Just nii! Vana hea BASF. Millalgi peaksid minu lindid ka kohale jõudma. Eelkõige oli _uut_ linti vaja selleks, et oma Олимп'i mehhaanika paika saada.
                Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                  Mina isiklikult vene linti küll maha ei tee! Muidugi kõik ei ole kuld mis hiilgab ja leidub rämpsu nii lääne tootjate seas kui ka vene tootjate seas ostsin hiljuti ühe väiksema koguse vene linte ja olen väga rahul. Ja mingi kogus jääb üle
                  Pakkuda siis linte 525m 100eek tk ei ole sugugi palju 525m A4415-6b on siis lindi tüüp väga korralikud kinnistes kilepakendites.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                    Kui kellelgi on soovi, võin ära müüa mõned AGFA PE36HIFI uued lindid (540m, 18cm, 250kr)
                    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                      Esmalt postitatud ervi poolt
                      Mina isiklikult vene linti küll maha ei tee! Muidugi kõik ei ole kuld mis hiilgab ja leidub rämpsu nii lääne tootjate seas kui ka vene tootjate seas ostsin hiljuti ühe väiksema koguse vene linte ja olen väga rahul. Ja mingi kogus jääb üle
                      Pakkuda siis linte 525m 100eek tk ei ole sugugi palju 525m A4415-6b on siis lindi tüüp väga korralikud kinnistes kilepakendites.
                      On Sul veel neid linte alles ?
                      Või on kellelgi plaanis mingi lintide ühistellimine.

                      Samas õnnestus mul mõned päevad tagasi lahti teha üks pakendis vene lint B3715 Svema toode (vist) Igatahes 1990nendatel muudeti tüüpe miskipärast. Ütleme nii, et lindi lõpuosas oli töökiht täitsa maas, kuigi algusosa oli väga hea.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                        Linte on saadaval endiselt ja kui mingi probleem on vahetan vigse lindi välja uue vastu ainuke asi et ei ole arvutis koguaeg telefoni teel olen kättesaadav nii et kui huvi helistage kui aga kirjutate siis võib vastamine aega võtta.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                          Kui kellelgi on soovi, võin ära müüa mõned AGFA PE36HIFI uued lindid (540m, 18cm, 200kr)
                          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                            väga vabandan oma äärmist võhiklikkust aga mis muusikat te sinna ja mis kandjatelt salvestate? ja se kõige olulisem.....milles se point on? Kas lindil on kah miski oma heli nagu vinüülikrõbin mida saab fännata?

                            EDIT: kahjuks ei saa ma oma teemavälist postitust enam kustutada ja jätan selle töö modedele.
                            viimati muutis kasutaja jeff01; 16 m 2009, 20:38.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kas keegi on huvitatud makilintide ühisostust?

                              Esmalt postitatud jeff01 poolt
                              väga vabandan oma äärmist võhiklikkust aga mis muusikat te sinna ja mis kandjatelt salvestate? ja se kõige olulisem.....milles se point on? Kas lindil on kah miski oma heli nagu vinüülikrõbin mida saab fännata?

                              EDIT: kahjuks ei saa ma oma teemavälist postitust enam kustutada ja jätan selle töö modedele.

                              http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ide+kasutamine

                              Kõik inimesed pole veel oma arengu tasemelt nii kaugele jõudnud, et igasugu pleiereid ja HuiPodisid kasutada oskavad või tahavad. Mõnele meeldib vändaga grammofon ja lintidega massin kah! Või veel hullem, arvutit muusikakuulamiseks kasutavad ja siis kvaliteeti otsivad!
                              viimati muutis kasutaja humax; 16 m 2009, 22:04.

                              Comment

                              Working...
                              X