Teade

Collapse
No announcement yet.

Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Taasesituspea 6A24710 (lintmakile)

    Njah, pakuks rohkemgi aga 6A24.080 vist nii lihtsalt 6A24.710 vastu vahetada saa...
    Kolakoguja

    Comment


      #17
      Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

      Ot,miks.On seda pea numbrit näha ka ilma pead mahavõttmatta.

      Comment


        #18
        Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

        Esmalt postitatud wigo poolt
        Ot,miks.On seda pea numbrit näha ka ilma pead mahavõttmatta.
        Ma ei tea millest sina räägid, aga minu maki puhul on tegemist .080 peadega aga teemaalgataja pakub .710 pead. Kuna neil peadel on erinevad parameetrid, siis ma pole kindel, et vahetus õnnestub ainult häälestamisega. Füüsiliselt on nad ka vist veidi erineva suurusega. Oleks minu maki .080 pea ainult kulunud, siis ei olekski siin teemas pakkunudki, aga sellel sindrinahal on pragu sees, niiet vasakut kanalit ei kirjuta üldse.
        Kolakoguja

        Comment


          #19
          Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

          Kodanikud rahu. Originaalpead 004 on nn pehmed, aga see 710 on kuidagi tumedam, sellest ka minu arvamus, et see KF materialist, ala AKAI GX pead. Arvasin , et vahetan, aga kuna peaaegu originaalide komplekt olemas ja väga vähe kuulatud mul see 004, sellest siis 710 ülearusus. Füüsiliselt nats teravama otsaga ja pikem, aga mahub küll 004 originaali asemele. Targemad juba NSVL ajal asendasid nendega. Kas mitte MAJAKi 0-seeria lindikad olid KF peadega? Tahab kindlasti häälestamist.
          www.automobilia.ee

          Comment


            #20
            Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

            Loobun siis -sain valesti aru.Arvasin ,et see originaalpea.Praegult pole küll vajadust päid vahetada aga mõtlen juba tuleviku peale.Aga originaal komplekti maha ei müü.

            Comment


              #21
              Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

              Jõudsime siis algusesse tagasi? Minu pakkumine 50.- on endiselt jõus.
              Kolakoguja

              Comment


                #22
                Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

                Neetud, see läbi foorumi emaili saatmine ei tööta jälle. Pakun siis 75.- + post
                Email on daddario.olut[ät]gmail.com
                Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                Comment


                  #23
                  Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

                  110.-
                  Kolakoguja

                  Comment


                    #24
                    Vs: Salvestuspea 6A24710 (lintmakile)

                    Esmalt postitatud wigo poolt
                    Loobun siis -sain valesti aru.Arvasin ,et see originaalpea.Praegult pole küll vajadust päid vahetada aga mõtlen juba tuleviku peale.Aga originaal komplekti maha ei müü.
                    Hetkel ei müü originaale.
                    www.automobilia.ee

                    Comment

                    Working...
                    X