Teade

Collapse
No announcement yet.

Olimp 004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Olimp 004

    Olen siis tänasest olimpi õnnelik omanik Nüüd tekkis paar küsimust.Millega puhastada surverulli ja helipäid.Mida muudab lindipooli suuruse nupp.Äkki on kellelgi jagad linki olimp 004 manualiga.

    #2
    Vs: Olimp 004

    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Olimp 004

      Ole sa tänatud.Ega ei ole kellelgi vedelemas helipeade peal olevat olimp kirjadega kaant-omal see kahjuks puudu.On sellel 004 revers ka.
      viimati muutis kasutaja wigo; 13 m 2009, 21:16.

      Comment


        #4
        Vs: Olimp 004

        Kaant pole, reversit ka pole Asine pill.

        Comment


          #5
          Vs: Olimp 004

          Millega ikkagi kummirulli puhastadaJa mida muudab see lindisuuruse nupp.

          Comment


            #6
            Vs: Olimp 004

            piiritus kõige parem. praegusel ajal ei pea enam ise vatti tikule kerima,
            kõrvapuhastuspulgad apteegis saadaval sajakaupa...

            lindisuuruse nupp muudab mehhaanika veotugevust. õnnitlused ka minu poolt,
            endal sama riist. helikvaliteet ja töökindlus üleprahi, ja modimisruumi paksult,
            kui himu tekib.

            Comment


              #7
              Vs: Olimp 004

              wow,nostalgia!
              mul oli kah selline ainult need tuimad salvestusindikaatorid vahetasin kohe välja korralike "kellade" vastu
              kus see olimp nüüd võiks küll olla....
              ja grammar oli arktur

              Comment


                #8
                Vs: Olimp 004

                Sai nädalavahetusel kuulatud jah-ühe lindipeal oli kesköömosaiigi saade kui Fredy suri - jah,nostalgia.

                Comment


                  #9
                  Vs: Olimp 004

                  ja raadio oli ka sinul kindlasti laspi 001?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Olimp 004

                    Oli-kus tead

                    Comment


                      #11
                      Vs: Olimp 004

                      Mul sama asi ning isegi peade komplekt ja surverull, kunagi (NSVL ajal) servisevend lendas Kirovist kohale, et minu 004 ülevaadata, midagi oli potekatega ja mingi vibra ka, täpselt ei mäleta. Tema need suure lunimise ja mõne joogi mulle andiski. Tema jutujärgi vasatasid aparaadi passis antud näitajad reaalsusele või vaata et olid paremad, aga mis trükitud pidid fakt olema. Riist ise mingi sõjatehase toodang, mootoritest oli näha. Puldi müüsin maha.
                      Muideks isegi 9-se kiirusega teeb üllatavalt head häält.
                      www.automobilia.ee

                      Comment


                        #12
                        Vs: Olimp 004

                        Kassetika peale salvestati Rondo 101-ga.Heale lintmakile alla Laspi 001 polnud mõtet ette sööta! - Nali muidugi!Ega tol ajal eriti valikuid polnud.
                        Kõik meeldiv tuleb lambist...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Olimp 004

                          Esmalt postitatud alfons poolt
                          Mul sama asi ning isegi peade komplekt ja surverull, kunagi (NSVL ajal) servisevend lendas Kirovist kohale, et minu 004 ülevaadata, midagi oli potekatega ja mingi vibra ka, täpselt ei mäleta. Tema need suure lunimise ja mõne joogi mulle andiski. Tema jutujärgi vasatasid aparaadi passis antud näitajad reaalsusele või vaata et olid paremad, aga mis trükitud pidid fakt olema. Riist ise mingi sõjatehase toodang, mootoritest oli näha. Puldi müüsin maha.
                          Muideks isegi 9-se kiirusega teeb üllatavalt head häält.
                          Sul need helipead ja surverullid alles.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Olimp 004

                            Esmalt postitatud maaalune poolt
                            Kassetika peale salvestati Rondo 101-ga.Heale lintmakile alla Laspi 001 polnud mõtet ette sööta! - Nali muidugi!Ega tol ajal eriti valikuid polnud.
                            sama jaotus tuli ka mulle kohe meelde (-;
                            Rondo oli sellise kättesaadava hinnaga asi veel...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Olimp 004

                              Ennem laspit oligi rondo.Aga plaadimängijaks oli vega 106-eks ta üks paras saast ikka oli-eriti õnnetu oli see staatiline elekter,sellest ei saanud mitte kuidagi lahti.Ja siis veel mootori müra mis ikka tugevalt sisse lõi.

                              Comment

                              Working...
                              X