Teade

Collapse
No announcement yet.

lintmakid Orbita 106; Sojuz 110

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lintmakid Orbita 106; Sojuz 110

    Pakutakse lintmakki Orbita 106 ja Sojuz 110, väidetavalt mõlemad töökorras. Praegune omanik jätab ühe neist endale alles. Kumba neist võiks eelistada, kõik asjakohased nõuanded teretulnud. Ise pole lindikatega kokku puutunud, ammusest ajast
    linte järel, mida võiks vahel kuulata.

    #2
    Vs: lintmakid Orbita 106; Sojuz 110

    Sojuzi pole oma kõrvaga kuulnud, aga Orbita 106 on omal olemas. Enda muljed... noh, linte mängib tõesti hästi, mehaanika on täpne ja heli norm. Ainult selle maki enda võimendi on keskpärane ja korraliku eraldi võimendiga paraneb heli veelgi. Minu makil on siiski lindistusosa ja helitugevuse nupp väsinud (lindistab nõrgalt ja nupp ei anna alumises asendis head kontakti), aga mina lindistusfunktsiooni ei kasuta kah...

    Muidugi võib minu maki võimendi keskpärasuse põhjuseks olla ka mingite detailide (kondekad jms) väsimine, seega pole päris kindel, et sa tingimata eraldi võimendit vajad (kui sul juba pole seda).

    Comment


      #3
      Vs: lintmakid Orbita 106; Sojuz 110

      Kindlasti Sojuz 110, mehhaanika parem kui Orbital, praktiliselt hääleu. Heli vägagi hea kui masin tehniliselt korras.
      Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

      Comment


        #4
        Vs: lintmakid Orbita 106; Sojuz 110

        Orbitat pole omanud ei tea mis ta on. Sojuziga kogemused olemas (hetkel ühe sellise omanik), julgen soovitada. Nii vanadel makkidel kondekate vahetus signaali ahelas kohustuslik siis mängib ja salvestab päris hästi.
        Muidugi vaata makkide reaalset seisukorda.

        Comment

        Working...
        X