Teade

Collapse
No announcement yet.

Lintmaki ja kassetmaki veorull

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lintmaki ja kassetmaki veorull

    Kas keegi oskab ütelda, millega hooldada veorulli, et ta ei kalgistuks ega pragunema ei hakkaks. Nimelt kui rullik ära puhastada, kas on mingit sellist ainet või siis vahendit, mis selle rulli eluiga väheke pikendaks. Oskab keegi head nõu anda?

    #2
    Vs: Lintmaki ja kassetmaki veorull

    autohooldusvahendid ehk abiks? näiteks midagi seallist http://www.lounaauto.ee/Plastmassi.html
    ise pole proovinud, aga kui nad ei kleepu pärast pealekandmist ja kuivamist, võiks ju sobida. Lössimineku vastu ei kaitse küll ilmselt miski.
    Makkide kummidetailide hoolduseks on laias maailmas tõenäoliselt ka midagi spetsiaalset välja mõeldud ja saadaval.

    aga eks see pragunemine või lössivajumine ole sõltuv ka algsest materjalist. mõni 40 aastat vana veorull on täitsa kobe veel.

    Ka originaalrullikute asendus on suht lihtsalt võimalik, kui uue rulliku ava on vana rulliku võllist niiapalju suurem, et vahepuksi saaks kasutada. Uute, laagriga rullikute puhul üsna tõenäoline variant.

    Kummivaruosade (rihmad, rullid, puksid) säilitamisel on end tõestanud selline lihtne vahend nagu kilekotti pakkimine ja talgiga kokkumäärimine.

    Comment


      #3
      Vs: Lintmaki ja kassetmaki veorull

      mina olen kuulnud sellist asja, et soodavees keetmine
      pidi taastama kummi omadused. pole katsetanud.
      tasub mõne vähemväärtusliku samast
      materjalist jupiga enne katsetada.

      Aga reaalsuses olen käianud ca 0,2 mm untsuläinud pinda maha.
      käi peab olema uus ja sirge pinnaga, veorull oma hoidikus sees,
      käiamine käib nii, et hoiad väikse nurga all, et nii käi kui rullik ringi käiks.
      ka selle meetodi puhul tasub enne katsetada mõne muu rullikuga,
      kui see, mis eluliselt oluline (-;. kui nipp käes ja pind saab ühtlane,
      siis alles õige rulli kallale.

      Comment

      Working...
      X