Teade

Collapse
No announcement yet.

vinüüli puhastamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vinüüli puhastamine

    vanasti oli ikka plaadipuhastuseks igat träni,,,, kas kegi teab,kus on müügil plaadipuhastuslappe,vedelikke jne...???

    #2
    Kuskil räägiti, et kunagi olevat mõned puhastanud vinüüle mingi väga elastse liimiga... Et kiht peale, siis kuivab ära ja siis tõmbavad koos sodiga maha. Oskab keegi kommenteerida täpsemalt?

    Comment


      #3
      Olen ka sama lahendust kuulnud PVA liimiga.Kas oli mingi saade telkus või kiuskilt lugesin,nii taastatakse neid plaate pidi kõige efektiivsem olema.

      Comment


        #4
        selle "liimi" kaubanimetus on disco film. http://www.phonophono.de/YD51001_56.php3?Kennung=

        See phonophono on üldse hea koht igasuguse vinüülivärgiga tutvumiseks.
        Karboonharju olen ka hi-fi klubis näinud

        Comment


          #5
          tegelikult ma mõtlesin palju lihtsamaid asju
          näiteks harja,lappi jne.. kas on müüa kusagil ja kus asub hi-fi klubi???
          p.s. pvs liimiga olen ka ise 15aastat tagsi umbes plaate puhastanud nali küll oli
          aga mul mure lihtsam,lihtsalt vaja paadipuhastusLAPPI ja antistaatilist vedelikku mida võib ka vinüülile lasta.
          krt,vanduma paneb,kas keegi õesti ei oska aidata,hakka või vana aukliku aga puhtaks pestud sokkidega plaate puhastama

          Comment


            #6
            noh... kaltsu valimisel jälgi, et see ei ajaks kõiksugu putsusi välja, ning et ta liialt kare ei oleks (kriibib plaadi ära) ning ma arvan et näiteks puhastusvedelikuks sobiks ka monitoripuhastamiseks mõeldud vedelik, see ka antistaatik...

            Comment


              #7
              dj store pakub sellist varianti. ise ei oma aga kaalun selle tellimist.

              Comment


                #8
                Vs: vinüüli puhastamine

                arendajale:
                muideks,mul ongi üks mõnus pehme karvu mitteajav valge spordiSOKK!!!
                monitoripuhastus vedelikku suts sokile ja nii see käib
                aga tegelikult tahan kah head ja ÕIGET puhastusharja/pintslit,klotsi või kuidas iganes seda nimetada
                kahjuks pole kah leidnud
                ja ülalvihjatud stantoni värki dj store's pole
                KUI keegi hakkab tellima siis teeks kambaka? saatmiskulu ju ei suurene kahe kolme ja enama korraga tellimisel
                Mina olen kohe huviline!!!
                viimati muutis kasutaja ottok; 30 m 2008, 16:26. Põhjus: täiendamine

                Comment


                  #9
                  Vs: vinüüli puhastamine

                  ja veel:
                  olen tähele pannud,et vinüülihuvilisi järjest juurde tekib
                  KUIDAS modedele teadvustada,et võiks luua foorumi "Vinüül"
                  olen seda ennegi maha hüüdnud aga modedega ühendust ei oska võtta
                  seal võiks olla vinüüli ost/müük jne.
                  praegu tuula mööda foorumeid otsinguga ringi,et leida vinüüliga seotud teemasi
                  HEI moderaatorid: Kas te kuulete mind???

                  Comment


                    #10
                    Vs: vinüüli puhastamine

                    Ise sain Laseringist komplekti kus suur pudel spets vedelikuga ja korralik lapp ka kaasas. Maksis mingi 100.- eeku vist.

                    Comment


                      #11
                      Vs: vinüüli puhastamine

                      Tallinna Kaubamaja Hi-Fi osakonnas on müügil firma AM tooted, s.h. karbonharjad, antistaatiline puhastusvedelik (koos lapiga), nõela puhastuskomplekt jne. Mul maksis iga vidin u.100 eek. Olen ise Tartu elanik ning oldi nõus kaup ka Tartu Kaubamaiia saatma (võib-olla mõjutas ka see, et oman tutvusi Tartu Kaubamajas).

                      Comment


                        #12
                        Vs: vinüüli puhastamine

                        tänud-jalad selga ja kaubamajja

                        Comment

                        Working...
                        X