Teade

Collapse
No announcement yet.

v6im vajab parandust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    v6im vajab parandust

    Et siis lugu järgmine. Olemas 2 üsna võimast võimu, millest üks keerab näkku (ei tööta ühesõnaga). Suhteliselt lihtsa skeemiga on raiped, kuid pole siiamaani viga leidnud.

    Nimelt lugu kahtlane. Kui vurts sisse lasta, siis see katkine võim laseb mõned sekundid mürinat kõlarisse ja siis käib plõks ja jääb tummaks. Ja kui vool ära võtta, siis millegi konde pealt saadud energia arvelt hakkab tööle. Kahtlane. Ega ei oska pakkuda mõnda juppi, milles viga võiks olla. Ise arvan, et lugu on mõnes transis, kuid et seal on Tesla jupid ja transistorit KC810 ei ole kuskilt võtta, peaks sellele mingi asenduse leidma (parameetrid olemas).

    Või äkki on siin mõni tore inimene, kes vaataks oma targa pilguga asja peale või uuriks veidi, mis viga... ei tahaks palju maksta, kuid tööle tahaks ta saada küll, kõlab üsna ilusasti...

    #2
    Kas need võimendid on täisvõimendid? Ma mõtlen eel ja lõpp võim ühes korpuses. Kui on siis peaksid eraldi kontrollima lõpp võimu ja eel võimu. Kunagi oli sarnane lugu ja viga oli eelvõimu toites nimelt ´maa´ klemm oli lahti.

    Comment


      #3
      Äkki relee(kui tal on).
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Relee tal on nehh ja ta on kusjuures kokkupanduna ikka eel ja lõppvõim. Vaatan seda releeasja täna, et äkki tõesti on seal. Vahepeal tundus nagu, et võiks olla mõni konde või midagi sellist, aga ei tea.

        Asi nimelt selles, et eks ma omajagu ole jamand selle skeemivärgiga küll, kuid vist ikka kogemust liiast vähe.

        Äkki keegi oskab üldsegi soovitada mõnd head tegijat, kes ise vaataks oma silmaga ja kuulaks oma kõrvaga asja üle ja oskaks veidi targemat midagi kosta, kui mina.

        Suurimad tänud abi eest muideks!
        anti

        Comment


          #5
          jajah.. mul ka Tartus üks võim oleks vaja üle vaadata.. Kas keegi teab/oskab/tahab aidata?!

          Comment


            #6
            Saatke mulle,ka prügimägi põle kaugel.Korda teeme ikka.Kui
            just raha taha asi pidama ei jää.....

            Comment


              #7
              ja kuhu täpsemalt peaksin oma Radiotehnika Y-010 (eel)võimuga tulema?? antud võimul on mingi urin sees.. Muidu töötab.

              Comment


                #8
                jajah.. mul ka Tartus üks võim oleks vaja üle vaadata.. Kas keegi teab/oskab/tahab aidata?!
                sa võid asja viia ka lefkani või akordi parandusse! saad kolmekuulise garantii

                Comment

                Working...
                X