Teade

Collapse
No announcement yet.

kes teab head discori progret??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kes teab head discori progret??

    see kes teab head discori progret??Nuh tahax discot j6lle teha ja tekib kysimus millise progrega teha,arvuti on mingi 750mhz.vict aga kes teab mõnda hääd ja suht lihtsat soovitage!!! ;D : ???
    Mehed Punk On Elu!

    #2
    Mhm..see, kes teeb dikot või laseb muusikat programmmiga pole diskor.Kui võimalus, siis hangi endale dual-cd või kaks cd-dekki ja hakka kummagi pealt musa laskma..mina teeks nii.

    Comment


      #3
      virtual dj v ka pc dj red
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        Traktor on vist kõige kõvem

        Comment


          #5
          jab traktor on kõva... eile sai üks disko tehtud sellega... kuid õige tehnika on ikka teine asi... ;D

          Comment


            #6
            kas tractor1 või 2 ???,ega minumeelest pole m6tet mul hakata 1000 lugu plaadaipeale lasta nuh tavaline cd,ma teen ikke mp3 plaadi kuhu mahaub rohkem lugusi!!! ;D ;D
            Mehed Punk On Elu!

            Comment


              #7
              Reedel sai ära proovitud Pioneeri CDJ-800 profimängijad, scratchid CD-ga nagu vana mees, nalja nabani Igatahes käige see mängijate rendihind välja ja unustage arvuti koju, te ei kahetse!
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                progena soovitaks jah traktor dj studio 2.01
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Reedel sai ära proovitud Pioneeri CDJ-800 profimängijad, scratchid CD-ga nagu vana mees, nalja nabani Igatahes käige see mängijate rendihind välja ja unustage arvuti koju, te ei kahetse!
                  Me nii vaesed inimesed et pole rendiraha ega ka transporti... aga arvutiga saab vägagi hästi disko ära aetud... ma olin reedel puhtalt traktor2 ga ja media player 9 peal, kuna traktor ei suutnud cdromi pealt mängida lugusi  ;D

                  Comment


                    #10
                    Siis jah, kui pole muud tehnkat kasutada tuleb proge pealt lasta....tekkis , aga küsimus, et mis tehnikat muidu siinsed "diskorid" kasutavad:mängijad, võim, kõlareid???

                    Comment


                      #11
                      Ma ei tea millega teised teevad kuid ma teen arvutiga kus on mul palju mp3si ja siis kõrval on weel keskus,siis võim ja kõllid. :

                      Ps.!!Ma soovitax arvutiga teha sest siis on vähem jamamist ja kiire ylespanek. ;D :
                      Mehed Punk On Elu!

                      Comment


                        #12
                        Siis jah, kui pole muud tehnkat kasutada tuleb proge pealt lasta....tekkis , aga küsimus, et mis tehnikat muidu siinsed "diskorid" kasutavad:mängijad, võim, kõlareid???
                        hetkel kasutuses diskodel behringeri pult 14 kanalit või oli 16, mingi võimendi 2X250W, img stage line kõlarid 2X400W olid vist ja siis mingi technicksi cd dekk ja siis veel mingi tundmatu cd dekk!

                        Comment

                        Working...
                        X