Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis võim??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis võim??

    Olex vaja võimu vähmalt 2 le kõlarile (S -30), parem olx kui olex vähemalt 4 väljundit. Mis võim sobix kõige paremini??? Ja ei olex väga kirves, tahaks panna tv järgi..kõlarid on tv all olemas, aga ple praegu kuskile yhendatud

    Samas mis võim sobix kõige paremini 2 le 35AC-028 (põhimõtteliselt S- 90 nagu aru olen saanud)??...võim võiks olla vähemalt 4 väljundiga....


    Ette tänades....Jimmy B.
    Info võib olla ELUOHTLIK!

    #2
    Originally posted by Crash_Override@Jun 1 2004, 18:16
    Olex vaja võimu vähmalt 2 le kõlarile (S -30), parem olx kui olex vähemalt 4 väljundit. Mis võim sobix kõige paremini??? Ja ei olex väga kirves, tahaks panna tv järgi..kõlarid on tv all olemas, aga ple praegu kuskile yhendatud

    Samas mis võim sobix kõige paremini 2 le AC 35 (põhimõtteliselt S- 90 )??...võim võiks olla vähemalt 4 väljundiga....


    Ette tänades....Jimmy B.
    no s-30 jaoks piisab u101-st täielikult, jääb üle kah veel. Kui aga tahad 4 kanalit siis võid ju parem 2xu101 panna.
    35ac021-le oleks väga sbilik estonia 010, täiesti piisav ja heli kvaliteedi kohta pole midgai öelda.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Tegelikult mul yx võim on kodus aga see on Radiotehnika u7111 (y7111) selle järgi mul on praegu ned 35AC - 028 ad + tiitrid. Mõtlsin et oleks vist mõtekam asendada see võim...ja radiotehnika S-30 jätta...lihtsam vict.. Mis arvate???
      Info võib olla ELUOHTLIK!

      Comment


        #4
        Originally posted by Crash_Override@Jun 1 2004, 21:22
        Tegelikult mul yx võim on kodus aga see on Radiotehnika u7111 (y7111) selle järgi mul on praegu ned 35AC - 028 ad + tiitrid. Mõtlsin et oleks vist mõtekam asendada see võim...ja radiotehnika S-30 jätta...lihtsam vict.. Mis arvate???
        Oot võtame selguse mõttes kokku, sul, siis kodus
        Radiotehnika u7111
        estnia 35ac-028
        s-30
        Aga mis need tiitrid on? sellest ei saa aru.
        35ac-028 pole ka hetkel ettekujutust aga kui tegu 35ac-021 sarnaste 3 ribalistega, siis poleks küll mõtet vahetada. Estonia kastid teevad ikka palju paremat häält, kui radiotehnika s-30 ja u7111 pole ka viga. Miks vahetada üldse tahad? Ega lihtsuses alati headus peitu.
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #5
          Ega lihtsuses alati headus peitu.
          Vaidlen vastu - võib peituda küll. Kõik geniaalne on lihtne!
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            35AC -028
            Võimu vist tead ise.

            Praegu on nõnda et on u7111 ja siis 35AC - 028 + *tiitrid. aga see võim on minu arust vist natuke nott nende kastide jaox.

            On veel ka 2*S-30 millele oleks vaja võimu.


            Praegu on mõte see et ostax yhe parema võimu 35AC - 028-tele ja u7111 viiks S -30 tele. Aga kuna rahaline finants seda vist ei võimalda siis ostax yhe võimu lihtsalt juurde(odavama ja väiksema võimsusega) S-30 -te jaox.
            Kumb odavam tulex??

            *tiitrid - (vähemat me kutsume neid nõnda , ei ole õige nimetus vist)..ned on vanadest S-30 välja võetud kõrgete kõllid...mis on eraldi kastist väljas tuppa paigaldatud....


            Loodan et asi väga segasex ei läinud
            Info võib olla ELUOHTLIK!

            Comment


              #7
              Originally posted by Crash_Override@Jun 1 2004, 22:17
              35AC -028
              Võimu vist tead ise.

              Praegu on nõnda et on u7111 ja siis 35AC - 028 + *tiitrid. aga see võim on minu arust vist natuke nott nende kastide jaox.

              On veel ka 2*S-30 millele oleks vaja võimu.


              Praegu on mõte see et ostax yhe parema võimu 35AC - 028-tele ja u7111 viiks S -30 tele. Aga kuna rahaline finants seda vist ei võimalda siis ostax yhe võimu lihtsalt juurde(odavama ja väiksema võimsusega) S-30 -te jaox.
              Kumb odavam tulex??

              *tiitrid - (vähemat me kutsume neid nõnda , ei ole õige nimetus vist)..ned on vanadest S-30 välja võetud kõrgete kõllid...mis on eraldi kastist väljas tuppa paigaldatud....


              Loodan et asi väga segasex ei läinud
              kuigi link ei tööta, ei usu ma et u7111 nott oleks neile kastidele. Sellel võimu ja kvaliteeti küll ja kuhjaga ja isiklikult vaevalt, et võimendit vahetama hakkaks.
              Kui ühe plaani kohaselt tahtsid panna s-30 u7111 järgi siis vaata et takistused paika peavad. (võimendi takistus peab olema võrdne/väiksem kõlari takistusest)
              Aga jah su tweetritele ja s-30 on u101 täiesti piisavalt. Hind ka suht väike 3-400.-
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Originally posted by Allar88@Jun 1 2004, 15:25
                no s-30 jaoks piisab u101-st täielikult, jääb üle kah veel.
                Kusjuures ei jää üle võimendist. Kannatab kuulata täitsa viimase piiri peal isegi, kui just mingid infra- ja ultrahelid mängus pole. Aga teoreetiliselt tõesti sobib.

                Link on siin... http://www.hot.ee/wolf15/AC35.JPG
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  Tänud abi eest! Muidex link töötab ka nyyd. A ja ned S-30 olid algselt mul selle u7111 taga kuni ned 35 Ac- 028 sain. Veelkord TÄNUD!!! B)

                  kriban igax juhux lingi siia ka http://www.zone.ee/pildike_poosas3/AC35.JPG


                  to: hgTafka..oli kyll algul sinna plaanis yles panna aga oli mingi jama niiet tõstsin teise kohta
                  Info võib olla ELUOHTLIK!

                  Comment

                  Working...
                  X