Teade

Collapse
No announcement yet.

raadiod aegade hämarusest....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    raadiod aegade hämarusest....

    kas on keegi tegelenud ka raadiote või võimude turgutamisega viiekümnendatest aastatest (suured puust kobakad ja lambid sees)
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    #2
    nii vanat ma nüüd küll pole käppinud,aga ühe 80'dast aastast pärit raadio(ressiiver) tegin küll võimuks ümber..

    Comment


      #3
      asi selles, et tuli meelde, et vanaemal on paar tükki tolmu kogumas ja vaadates neid helendavaid lampvõimude pilte, tuli isu midagi näiteks kasutusse võtta... paar aastat tagasi sai ühega isegi cd-pleierit kuulatud korraks testimiseks, kuid siis ei osanud sellise tundega kuulata, et midagi teha näiteks. kuidas nende iseloom väiks olla kui korralikumad kõlarid taha panna normaalsest cd-deckist muusikat lasta?

      kui õigesti mäletan ,siis käis mingi sumin läbi sisse lälitamisel
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        need nii lahjad.. keskmiselt kõik 0.5W...

        Comment


          #5
          vot aga vanadest lintmakkidest tuleb head kisa

          Comment


            #6
            aga hõõguvad asjad on mõnusad (kui nad muidugi isoleeritud on)

            aga see tegi mürtsu küll... poolest vatist asi kaugel
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              mul endal raadio sillatud ja max 30W.. ja korteris kuulamiseks täitsa normaalne.. transide pealt on see muidugi..

              Comment


                #8
                anna selle raadio nimi.. ma vaatan,äkki mu raamat tunneb seda..

                Comment


                  #9
                  mul ka mingi lint makk istub kodus siin...

                  Comment


                    #10
                    Muide väga paljud lampvõimud ongi kõigest 4-5W, vt. ntx http://www.hifi.ee/html/1eesti.html.
                    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                    Comment


                      #11
                      Muide väga paljud lampvõimud ongi kõigest 4-5W, vt. ntx http://www.hifi.ee/html/1eesti.html.
                      aga selle eest pidid nad kvaliteetsed olema...

                      Comment


                        #12
                        Jah, kuid nad teevad palju paremat häält, kui võimsad transidega suguvennad. Põhjus on harmoonikutes, lampvõimul vaid paarisharmoonilised sees ja kõrvale on seda märksa meeldivam kuulata.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          Ojaa, lampvõimu heli on lausa super! Vahel ikka saab käidud HiFi klubis kuulamas, eriti mõnus on jazzi ja blues`i kuulata. Tümpsu kuulamine lampvõimuga on minu arust lampvõimu rüvetamine. Isegi unistan kroomist kiiskavast ja lampidest hõõguvast võimust, kuhu teen juurde spetsiaalkõlarid. Vaat see juba on midagi!
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            Intz, aga oled sa uurinud, või teab keegi teine rääkida, palju lampvõimu isetegemine maksma läheks? Kes üldse lampe Eestisse tarnib? Benor oleks kindlasti üks koht, kust uurida, teab keegi veel mõnda? Asi ise oleks ju suht lihtne, aga just finantspool kisub vist käest ära...
                            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                            Comment


                              #15
                              Ma pakun.Vostok 57.Ei tea palju aastaid on aga päris vana on teine.Välimus korralik.Põhimõtteliselt töötaks aga üks lamp on puudu.
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment

                              Working...
                              X