Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus BassBox pro kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus BassBox pro kohta

    Kas King Audio ja Audese firmat polegi sinna sisestatud või annab selle sinna kuidagi lisada, mingu update või midagi???? või siis tuleb käsitsi sisestada?? aga kahux neid andmeid mida see tahab netist ma pole veel leidnud

    #2
    hmm. kuidas siis ei ole andmeid leidnud. kas selle oled läbi lugenud? see ju kohustuslik, nagu ka pealkirjast järeldada võib. seal ju king audio täiesti olemas. ja audes? audese lehte külastasid üldse?andmed täiesti olemas ju siin või siis siin. ma ei tea miks audesel neid lehti küll kaks on, aga vali ise. ja seda veel, et ära hakka KingAudioga jändama. ise olen teinud. võta parem kohe audes.

    Comment


      #3
      Audese andmed saab update'iga kaasa, King Audio omi mitte, sest see pole mingi element.

      Comment


        #4
        BassBox, bassbox, basebox, bass-box, base-box, X-over, x-over, Xover, xover, loudspeaker, speaker, loudspeaker box, speaker box, loudspeaker enclosure, speaker enclosure, bass box, base box, woofer, midrange, tweeter, crossover, crossover network, network, passive, passive network, dividing network,passive crossover, impedance equalization, Zobel, zobel, L-pad, l-pad, lpad, attenuation, attenuator, impedance, impedance matching, SPL, sound pressure, sound pressure level, sound, audio, sound wave, excursion, hifi, fidelity, high fidelity, loudness, Harris, Harris Tech, HarrisTech, Harris-Tech, Harris Technologies, Microsoft, windows, XP, vista, life outreach

        sealt leiad vajaliku B)

        Comment


          #5
          tnx abi eest kuid leidsin juba ise
          Tegelt üx küsimus on veel mis progega saax disainida erinevaid kaste, igasuguseid vaheseintega ja stuffi, peale nende bandbass vented ja sealed. millega saab veel igasugu kaste disainida??? <_<

          Comment

          Working...
          X