Teade

Collapse
No announcement yet.

tahaks kõllide andmeid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahaks kõllide andmeid

    tervist
    kunagi sai tellitud(vict Handyman-i) kataloogist nime all 8" 300w subwoofrid
    peale pikka ootamist saabusid
    avasin kasti...seal nad olidki toruja kujuga halli mistraga kaetud
    taga oli bassiava ja juhtmete kinnitused
    öeldi et on 300w ja 8" lähemal vaatlusel selgus et 7,2" oligi ja estonia ym-010 tapab ära...siis ei saa ju 300w kuskil augus olla
    tootja nime ei olnud ka antud
    äkki keegi on sarnaste isenditega kokku puutunud ja oskab selgitust anda... B)

    #2
    Võime siin kõik julgelt öelda, et need handymani kataloogis myydavad igasugused "subwooferi"hakatised ja boomboxid on ainult klientide lollitamiseks mõeldud. Mingit heli kui sellist nad ei tee ning koostekvaliteetgi nali. Soovitan soojalt sul neist lahti saada
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Esiteks, sellist mõõtu nagu 7.2" pole olemas - valjukas on sul siiski 8"-klassi mõõtmele vastav. Effektiivne osa võib tõesti pisem olla.
      Teiseks, tegelikult on see su oma ollus, et sa igast jura igasugu kataloogidest tellid - äärmisel sinisilmne on arvata, et 8" woofer, mis maksab väga vähe, kannatab 300W võimsust.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        täitsa õige kataloogidest ei tasu mingeid kõlle tellida!!! neil on seal vist vatid ei tea kuidas pandud ja kõllide sagedus ala ja tundlikkus on kah vääga kahtlased. Parem ikka osta poest, kus saad ikka kuulata mis häält kõllid teevad ja palju vastu peavad.
        audiotehnika
        siin on skeemid, andmeid ja palju muud

        Comment


          #5
          Igas kataloogis on 14 päevane tagastamis õigus Eesti Vabariigi seaduste kohaselt.
          Käruta need tagasi sinna kust said need.

          Comment


            #6
            tagastada kahjuks ei saa enam sest nad on mul juba pea aasta olnud... :P
            aga ega neil isegi nii väga viga polegi päris korralikku häält teevad...osegi bassi on parasjagu kui just selle hea nupu keeramisega liiale ei lähe
            a ma siin mõylesin et paneks nad õige ühte kasti...
            kysimus on selles et kui suure ma kasti teen mai tea ju andmetest sittagi...
            päris huupi ei saa ju ka nagu teha...
            kas on yldse mõtet proovima hakata või jätan ma nad sinna suht mõtetusse kasti alles

            Comment


              #7
              Originally posted by bls@May 28 2004, 20:15
              tagastada kahjuks ei saa enam sest nad on mul juba pea aasta olnud... :P
              aga ega neil isegi nii väga viga polegi päris korralikku häält teevad...osegi bassi on parasjagu kui just selle hea nupu keeramisega liiale ei lähe
              a ma siin mõylesin et paneks nad õige ühte kasti...
              kysimus on selles et kui suure ma kasti teen mai tea ju andmetest sittagi...
              päris huupi ei saa ju ka nagu teha...
              kas on yldse mõtet proovima hakata või jätan ma nad sinna suht mõtetusse kasti alles
              Nagu aru saada on nad sul hetkel originaal kastides?
              Siis võtad originaal kasti liitrid ja korrutad 2-ga siis saad 2 elemendi jaox vajamineva kasti ruumala.
              Toru ruumala arvutamis valem on pii*raadius ruudus*kõrgus
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                minu teada ei saa kahte bassikat ühte kasti panna, kui just seina vahele ei ehita ja kasti kaheks ei jaga.
                audiotehnika
                siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                Comment


                  #9
                  "Siis võtad originaal kasti liitrid ja korrutad 2-ga siis saad 2 elemendi jaox vajamineva kasti ruumala.
                  Toru ruumala arvutamis valem on pii*raadius ruudus*kõrgus"
                  no selge
                  ex ma peangi mingi seina vahele ehitama kuidas siis muidu
                  a kuidas ma kõllid omavahel yhendan kas parall. või jadamisi
                  kuidas parem on, ma ise ei tea seda asja ise suht infovaene sellekohapealt :P

                  Comment


                    #10
                    minu teada ei saa kahte bassikat ühte kasti panna, kui just seina vahele ei ehita ja kasti kaheks ei jaga.
                    Ega jah, füüsiliselt pole võimalik küll. TÄPSELT nii ta on.
                    Teeme nüüd nii, et kui enda mõttes kindel pole, siis suud lahti ei tee.
                    Seleta sel juhul ära, kuidas siis sellistes põrandakõlarites, kus nt 2*6.5" elemendid sees on, kastikonstruktsioon välja näeb?

                    Saab panna küll ühte kasti, aga seal tuleb igasugu asju arvestada - ja kui oled väga algaja selles asjas, siis parem on, kui üldse midagi ei teeks.

                    Mis puutub aga nendesse õnnetutesse valjukatesse, siis ma sügavalt kahtlen, kas uues kastis läheks asi paremaks - see võib vaid tunduda...
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment

                    Working...
                    X