Teade

Collapse
No announcement yet.

Müüa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Müüa

    Kui kelllelgi on tahtmist osta vene peaaegu tutikaid kino(kontsert)-valjukaid 12'', sagedusala 40-16 000 Hz, Fres=45Hz, mängivad väga selgelt!Markeering 4A-32...peetakse üldse vene ühtedeks parimateks valjukateks.

    Pakkuda hetkel 2tk. hinnaks 350.-/tk

    Annab natuke tingida ka. Kui on kellelgi huvi siis saaks Tartus, kusagil veebr. alguses kätte. ;D ;D ;D

    #2
    Kuulamisv6imalus on ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Mul enda juures pole, kuna võimu pole, aga saad kuulata küll!Muidugi ei jää mainimata see, et vabas õhus on heli midagi muud ja ei anna täit pilti...ise tegin endale nendest "ajutise" kõlari helipildi saamiseks-panin nad lauasahtlite all olevasse kinnisesse "ruumi" ääred vooderdasin, et kõlari tagant helid ette ei pääseks.Kuna on kaks identset lauda, siis panin ka mõlemasse kõlari. Võim järgi ja ütleme nii, et heli oli nii valju, et kõrvadel hakkas valus.Bassis olid täitsa maas, kuni 300Hz, see ongi mõeldud kesksaguse mängimiseks.

      Comment


        #4
        Seda on raske hinnata,nad ei ole pidevalt minu käes olnud.Kasutatud kinos, igatahahes mina olen enda omadega rahul..sa pead ise kuulama, siis saad õige pildi neist. Membraan igati korralik!

        Comment


          #5
          300EEK/tk...viimane pakkumine!Kui kellelgi selle hinna juures huvi pole, mõelge ikka korralikult järgi...siis hiljem...pole Teil ka kusagilt mujalt selliseid valjukaid saada!

          Comment


            #6
            tahaks, aga raha pole.Hiljuti ostsin 15 tolli kinokad.Needki võlapeal veel.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Mis marki muidu sul need 15'' on ja milleks hakkad neid kasutama.Mis hinnaga said ja kust?Mis aastast?

              Kui tingimata sul neid 4A-32 vaja on

              Comment

              Working...
              X