Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaitsekilet vaja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kaitsekilet vaja...

    Olles saanud hiljuti värskeks iPod'i omanikuks, tekkis vajadus teda kuidagi kõiksugu kriimustusteeest kaitsta (tagumise metallosa peale olen suutnud juba paar kraapsu tekitada :-? )

    Põhjusmõtteliselt oleks vaja miskit sellist iKondoomi moodi asja.

    Kas keegi teab, ons mingit taolist materjali meil ka kuskil müügil?

    #2
    Esimene asi, mis pähe hüppas, oli raamatute katmiseks mõeldud isekleepuv kile. Samas tundub see rohkem "jääb kinni aga ei tule lahti" lahendus. Uuri raamatupoodides.

    Comment


      #3
      Originally posted by digital@May 18 2004, 17:30
      Esimene asi, mis pähe hüppas, oli raamatute katmiseks mõeldud isekleepuv kile. Samas tundub see rohkem "jääb kinni aga ei tule lahti" lahendus. Uuri raamatupoodides.
      kusjuures see oligi esimene asi mis mul endalgi pähe torkas... aga just tema "kinni jääb - lahti ei tule" omaduse tõttu loobusin mõttest...
      enivei... tellisin eBay'st selle asja ära.. vähemalt õige asi... tegu natuke liiga kalli aparaadiga, et niisama katsetada..

      Comment


        #4
        Paar päeva tagasi pidin olude sunnil teipima ühte juhet ajutiselt selle raamatute kilega lauaplaadi servale... Üldiselt tuleb lahti ka ja seda isegi liiga kergelt, hommikuks oli see juhe jälle võtnud kõige otsema tee kahe laua vahel, mitte enam pikki serva.

        Comment


          #5
          muide, kas sellel iPodil ja tavalisel mp3e plaieril mingi vahe kah on? ei ole nagu ise aru saanud kuidas miski võib nii palju maksta :blink:

          Comment


            #6
            vt www.pda.ee

            seal on seda kile müüa

            Comment


              #7
              Originally posted by teadmamees@May 30 2004, 00:36
              muide, kas sellel iPodil ja tavalisel mp3e plaieril mingi vahe kah on? ei ole nagu ise aru saanud kuidas miski võib nii palju maksta :blink:
              mu klassivenna iPod mahutab mingi 40 giga vist?!
              Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

              Comment

              Working...
              X