Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus CD playeri kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus CD playeri kohta

    Sõber ostis mul CD playeri, iseenesest korralik kuid tekkis nimelt väikene probleem.

    Playeri vol mängib maksimum asendis ka suht vaikselt, kas annaks midagi kõrvaklappide ja playeri vahele panna, et muusika väljund võimsus suureneks?

    #2
    Seeest peaks olema heli kvaliteetne. Osta baltijaama turult 8 kroonised klapid, kisavad palju kõvemini, ag seda niikaua,kuni juhe katki läheb. Niiet proovi alguses teiste klappidega. Muidugi teoreetiliselt võib ju võimu vahele ehitada, iseasi kas viitsid tassida veel vähemalt tikutoosisuurust jurakat kaasas..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Ise kuulasin selle playeriga ja heli oli päris hea ( mp3 player ) minujaoks tundub, et heli küll vaikne pole kui vol maksimumis on, kuid sõber arvab mul teisiti.
      Lihtsalt tahtis teada saada, et kas kusagi poes võib müügil olla mingi väike võimuke mis heli tugevust tõstaks.

      Muidu ise olen ma käinud otsimas aga leidnud veel pole.

      Comment


        #4
        vaata kuskil patarei juures või kuskil kaane all või kuskil peaks olema selline lyliti naq AVLS .. see on patareide säästmisreziim ..

        Comment


          #5
          Originally posted by jannozz50@Apr 28 2004, 21:06
          vaata kuskil patarei juures või kuskil kaane all või kuskil peaks olema selline lyliti naq AVLS .. see on patareide säästmisreziim ..
          Patareisid säästab seetõttu, et saab jõumeetodil heli vaiksemaks panna ja ega erilist effekti asi ei anna asi peaks olema
          AVLS Automatic Volume Limiting System, ehk "Automaatne" helitugevuse piiraja. Oma eelmisel pleieril oli...Automaatsega oli niipalju seotud, et see nupp kippus ise sisse minema. Lihtsalt moodne lühend jälle leiutatud - sama funktsioon nagu vene võimudel oli nupp -20dB , kuigi käesoleval juhul on detsibellid vist teised.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Rääkisin kust sõbraga, väitis et pole seal küljes sellist lülitit, eks lähen uurin ise mõnipäev seda asja.

            Comment


              #7
              ´Mul Sony Pleieril on AVLS lüliti patareide kaane all. Kui kaas avada siis seal ääres on väike lüliti ja eipaneelil seda nagu polegi

              Comment


                #8
                1 küsimus..

                kui ma ostan endale dj klapid...

                kuidas on siis võimalik et need annavad välja heli tugevusega 106 db


                ...samas kui mu praegused klapid on põhja keerates paras kuulata..



                arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

                Comment


                  #9
                  ma pakun et 106db on klappide tundlikus

                  Comment


                    #10
                    nii või naaa..

                    ..kas ma saaksin playeriga

                    Sennheiser EH 2200 - klappidest täis heli kätte..?


                    mürtsu nii, et tapab.

                    ................................?
                    arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by jannozz50@Apr 28 2004, 18:06
                      vaata kuskil patarei juures või kuskil kaane all või kuskil peaks olema selline lyliti naq AVLS .. see on patareide säästmisreziim ..
                      pealegi kui see AVLS on aktiveeritud, siis ei saagi ju heli põhja panna.
                      enda sonyl ka selline asi, aga aktiveerub siis, kui küljel olevat "sound" nuppu 2 sekundit all hoida....

                      Comment


                        #12
                        Player sai igast küljest läbi kontrollitud ja ei leidnud ühtki nuppu mis viitaks sellele.

                        Comment


                          #13
                          Sa loe ikka kõigepealt manuaali. Et kas on selline funktsioon või mitte ja kuidas seda lülitada.

                          Comment


                            #14
                            Õpetus sai kohe algul läbi loetud, kirjas pole midagi selle kohta. Mulle endale isiklikult ei tundugi vol eriti vaikne aga sõber pole rahul, tahab valjemalt kuulata.

                            Comment

                            Working...
                            X