Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas kellelgi on müüa...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas kellelgi on müüa...

    ..Oleks sovi osta vene kinovaljukaid, margiks
    4A-32 .Kasutati vanaasti kinosaalides, selline hallikas-sinine membraan, keskel väike kollane kuppel.Need on muidu 12''...kui on midagi pakkuda siis andke teada!Või kellelgi tutvust , kust saada.....

    #2
    Rinx kas 4A-32 mitte 8" ehk 20 cm läbimõõduga pole? Minu arust nad 12" küll polnud, aga ma pead ei anna.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      No , ega ei olnud küll!!! ;D minul nad ikka kusagil 28cm läbimõõduga, võibolla oled nääinud mingid analoogset sellest .nt .4A-32-6..või midagi sellist.

      Comment


        #4
        vaata:

        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...2620965;start=0

        võibolla on huvi

        Comment


          #5
          Nojah, olen seda juba kiiganud.Aga üldiselt ei sümpatiseeri TESLA eriti, need 4A-32 teevad küll väga head häält, eriti just mängib selliseid keskmisi sagedusi s.t inimese häält, mis tantsumuusikas üsna olulise tähtsusega, ainult bassist ei piisa.Pealegi on kaheribalised mõtetud-bass ja kõrged sagedused, keskmiste puhtus on kadunud!!!Või arvab keegi teisiti....

          Comment


            #6
            ei oska selle helisvärgiga eriti kaasa rääkida, aga nii palju võin öelda, et kui tahad valjult muusikat kuulata, siis helikvaliteet on nendel Tesladel küll hea, minu arvates vähemalt. Kui on ostusoovi, siis võib kokku leppida aja ja koha kus neid kuulata saab.

            Comment


              #7
              Mis aastast need on , kui hästi veel mängivad?Kas bassi oma väsinud veel ei ole, mitme oomised ,milleks varem kasutatud.....

              Oled sa ise neid kuulanud? Hetkel selline asi, et rahadega kohe väga kitsas..aga muidu pean mõtlema.Suure tõenäosusega kahjuks ostuks ei lähe, pean ennem oma kõlarid valmis saama , siis saab edasi tegutseda!
              Loomulikult võivad nad head häält teha-pole ise kuulanud.kus muidu asuvad, et kuulata saaks.On see muidu "Videviku poe" kaup

              Comment

              Working...
              X