Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer SX-253R

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pioneer SX-253R

    Ehk oskab keegi aidata sellise aparaadi hindamisel,kuna tuttav pakub seda müüa aga ei oska kuskilt abi saada.
    Google ja muu sarnase kasutamisest polnud vähemalt minul kasu,kuna vanema väljalaske ning USA variandi tõttu inf puudub.Järsku on kellegi kokkupuudet olnud ning teab mis hinda väärt.

    #2
    P.S Komplekti kuulub veel cd-mängija PD-104 ja mingi duubelkassetikas.

    EDIT:Unustasin mainida, et SX-253R on resiiver

    Comment


      #3
      anna täpsemad parameetrid -> oomid , vatid ja selline staff , pildid oleksid ka head .. mis selle ressivriga veel teha saab ? midagi erilist äkki ?

      Comment


        #4
        Aga seda ma ju küsisingi-millega on tegemist??Mul oleks endalgi hea meel kui keegi pildi leiaks :-/

        Comment


          #5
          Aga seda ma ju küsisingi-millega on tegemist??Mul oleks endalgi hea meel kui keegi pildi leiaks :-/
          aa .. no ma mõtcin et vaja aint hindamisel :P

          Comment


            #6
            Googeldades hakkas selline huvitab rida silma:"Pioneer SX-253R AKA Optimus STA-3180". Kas AKA mitte ei tähenda, et se pioneer on selle optimusega analoogne?Kui on siis:"Optimus STA-3180/3190 100W Professional Receiver" peaks ka midagi ütlema.

            Selle SX-253R-le pakuti googles kaugjuhtimispulte ja keegi müüs isegi resiivrit ennast 150 dollariga.Kahjuks olid kõik sellekohased teemad juba kadunud, ainult google viide oli alles.

            Comment


              #7
              Just sama kaugele jõudsin ka mina aga hindamist oleks küll soovinud.Kahjuks tundub et vanem info on kõik DELETE

              Comment

              Working...
              X