Teade

Collapse
No announcement yet.

Wermona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Wermona

    Mis maa firma on WERMONA ja kuidas on nende kvaliteet-kõlarid, võim, mikserid...Kas keegi lähemalt on ka kokku puutunud.

    TÄNAME

    #2
    Wermona-Regent oli kunagi selle täis nimi ja tootjamaaks oli kui nüüd ei eksi kas Ida-Saksa või midagi sealt kandist, rohkem siia ida poole, Venemaa poole.
    Muidu kunagi tehti nendega nii bändi kui pidusid, ja nagu ikka kontsertkõlarite puhul lärmi tegid kõvasti, kuid bassimats oli suhteliselt nadim võrreldes kodukõlaritega.
    Muidu kui töötavad siis miks mitte.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      hinnavaatluse foorumis vist kunagi räägiti sellest firmast.. keegi vist oli isegi selle firma kastiga kokku puutunud..

      Comment


        #4
        Olen sellest firmast palju hääd kuulnud.Kiidetakse küll.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Tuttaval on üks Wermona kõll, selline neljaribaline, keskasagedus on sama suur kui S-90 bassikas,bassielement on 12´´.Wermona ongi vist põhilislt kontsertvaljukate tootja.
          Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

          Comment


            #6
            mul on wermoona võim nuh kirda oma võib kah niisma võimuna kastuada aga hästi võimenedab kyll ;D
            Mehed Punk On Elu!

            Comment


              #7
              Olen kuulnud, et pidavat isegi 4-ribalisi kontsertkõlareid tootma.Põhiliselt ksautatakse bändidele.....aga kui võimsaid Wermona võime kellelgi on?

              Comment


                #8
                kuuleexelkas seebassikasmitte 15``ei peaksolema.
                muusika on kuulamiseks

                Comment

                Working...
                X