Teade

Collapse
No announcement yet.

Raadio kaardi jama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Raadio kaardi jama

    Mida teha kui raadiokaart püüab kinni kõvaka poolt tehtavad "häälitsused". Nimelt jaama peal olles kostab igasugu mitte vajalikke helisid. Asi paraneb siis kui panna  Hibernate aga mitte voolu arvutist välja lülitada.
    Sest siis jääb kõvakas seisma

    #2
    Korralik antenn ehk aitab?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Ega peale korraliku antenni ei saa jah midagi teha.
      Asi selles, et arvuti sisemus ei ole raadiovastuvõtja koht. Kui tahad raadiot kuulata, paiguta see väljapoole arvutit. Niipalju, kui mina olen raadiokaarte näinud, nad kõik sellised.
      Asi selles, et paljud arvuti taktisagedused ja nende harmoonilised jäävad sinna 100MHz piirkonda ja ongi häireallikas lisaks.
      Edit: lisaks veel kõrgsagedusosa halb varjestus .
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        aga äkist saad sellele kaardile mingi varjestuse ümber ehitada näiteks 1 mm pliid? ;D ???

        Comment


          #5
          aga äkist saad sellele kaardile mingi varjestuse ümber ehitada näiteks 1 mm pliid? ;D ???
          ;D
          Lisaks veel ebakvaliteetne toide..
          Teoreetiliselt ehk isegi on võimalik si*ast saia teha kuid kas see ka ära tasub.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vaata kuskohast tuuner toidet saab ja pane drossel + konde maha filter vahele.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              paiguta see väljapoole arvutit. Niipalju, kui mina olen raadiokaarte näinud, nad kõik sellised
              Vaata kuskohast tuuner toidet saab
              Ma olen kyll osav aga selliste asjadega vist ikka hakkama ei saa, käib ta ju sinna samassugusesse auku kuhu näiteks graafika ja heli kaardid. Kesse kurat teab kust seal toide tuleb.

              ;D

              Comment


                #8
                Niipalju, kui mina olen raadiokaarte näinud, nad kõik sellised.
                Kunagi oli mul au omada ühte ISA siinile käivat raadiokaarti, see mängis väga puhtalt
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  #9

                  Kesse kurat teab kust seal toide tuleb.
                  ;D
                  Ma pidasin silmas seda et kust ta plaadi enda peal tuleb. Selleks peab muidugi elektroonikat tundma. Aga esimene mõte on proovida ikkagi korralikku antenni - masinast läheb varjestatud kaabel antennini mis asub veidi kaugemal häireallikatest.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Kui mingi kaabel-tv tuleb sul koju, siis vea sealt omale raadiosse ka ots, enamus kaablipakkujatel tuleb sama kaablit pidi ka raadio. Paned siis kas kaabli otsa vastava karbi, mis jagab kenasti tv ja raadio eraldi pesadesse(kui juba ei ole) või siis tavalise splitteri kaabli vahele. Sealt saad suht puhta signaali kui viga peaks olema selles, et solgitakse signaal ära. Samas kui ikka kaarti endasse sisse lööb, siis pole palju midagi teha. Näiteks mul tööl kõrvuti 2 arvutiklassi ja seal läheduses on ikka tõsine probleem raadiot nii keerata, et nõrgemad jaamad läbi ka tuleks kui kõik masinad sees. Lihtsalt prosede taktid on nii kõrgel, et kõik see ristustab eetrit ka.

                    Comment


                      #11
                      siis vastuvõtja varjestamine pliiga ei olegi väga halb mõte.

                      Comment


                        #12
                        Aga üldiselt jah. Panin sinna starmani kaabli taha aga ei midagi, ikka sama jama.

                        Aga et teeks mingi trükiplaadi tüki mille torkaks siinile ja siis juhtmetega veaks kuhugile kaugemale selle kaardikese. Kas sellest oleks abi (kui kaugele need arvuti tekitatud lained ulatuvad ja kas ja kui pikad tohiksid siis need vahe juhtmed olla. Ilma et midagi kurja juhtuks.) ??? :

                        Comment


                          #13
                          Aga üldiselt jah. Panin sinna starmani kaabli taha aga ei midagi, ikka sama jama.

                          Aga et teeks mingi trükiplaadi tüki mille torkaks siinile ja siis juhtmetega veaks kuhugile kaugemale selle kaardikese. Kas sellest oleks abi (kui kaugele need arvuti tekitatud lained ulatuvad ja kas ja kui pikad tohiksid siis need vahe juhtmed olla. Ilma et midagi kurja juhtuks.) ??? :
                          Kunagi oli toas üks Fordi automakk, sellega oli nii, et kui arvuti töötas, siis see raadio ei võtnud teises toa otsas ka korralikult :P
                          Ei tea, kas selline aretamine tasub ära. Lihtsam vast mingi korralikum raadiokaart muretseda või kasutada mõnda tavalist raadiot. Internetiraadiod on ka täitsa kuulatavad
                          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                          www.sansui.us/AU-9500.htm

                          Comment


                            #14
                            Internetiraadiod on ka täitsa kuulatavad
                            Mitte meie ühikas. ;D ;D

                            Comment


                              #15
                              Omal oli ka toas suht võimatu raadiot kuulata kui antenniks traat. Ringi käimine tõi kohe sahina sisse. Panin siis teleka antenni kaabli raadiost aknani ja selle taha raamantenni. Kõik ok!
                              Arvan siiski et vindi krõbinad tulevad toite kaudu sisse ja neid saab vaid toite filtreerimisega ärastada. Plaadil on ilmselt mingi varjestatud karbike. Ehk on isegi mingi koiva juurde kirjutatud +U vms. See võtagi lahti ja ühenda läbi eelkirjeldatud filtri. Ehk aitab.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X