Teade

Collapse
No announcement yet.

Re: Küsimus:Kas selle raha eest saab ka midad??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: Küsimus:Kas selle raha eest saab ka midad??

    Oii, 500 eest saab päris mitu head viskit! Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

    500 eest saad valida juba üht-teist küll, nt Audese 70W81 bassi peaks 500ga kätte saama. Kui veidi ringi vaatad, siis kusagil siin keegi pakkus 10" Audese woofrid kusagil 600 tükk, mis poehinnast on odavam - ehk õnnestub veel veidi tingida kah.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    #2
    Vaata siin foormis keegi just leidis mingid odavad asjad. Selline asi ja teised... ;D
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      Noor tehnik...sealt saad mingi pyramidi ja muud kraami, ka subwoofreid
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        saab ikka midagi kuid enne tee enesele selgeks mida Sa tahad ja kuhu sa suuna võtad ,et seda raha investeerida arukalt.

        Comment


          #5
          See mida KivaTec pakkus veits kahtlane ei ole we ??? kudagi odavad asjandused. Ei oska õelda.
          Ja kas sellel noorel tehnikul kodulehekülge ple we, mina igastahes proovisin otsida ja ei leidnud midad.

          Ja kui kellelgil on pakkuda midad siis laske käia

          Comment


            #6
            Ja kas sellel noorel tehnikul kodulehekülge ple we, mina igastahes proovisin otsida ja ei leidnud midad.
            mis siis viga oleks ;D

            Comment


              #7
              Nendel kõlaritel we ???
              Ei mina ei tia neid asju,võibolla ple midad viga. Ma alles algaja.Võibolla täiesti head kõlarid aga 350w kõlarid 500 eequ eest ;D

              Comment


                #8
                Nendel kõlaritel we ???
                Ei mina ei tia neid asju,võibolla ple midad viga. Ma alles algaja.Võibolla täiesti head kõlarid aga 350w kõlarid 500 eequ eest ;D
                watte pole küll mõtet vaadata. Ja mid aparemat sa tahad 500 eest oleks isu ja tahtmist siis ise küll ostaks ja katsetaks. KA'st ja S-90'ne bassikast vast ikka parem ehk, välimusel pole ka väga viga

                Comment


                  #9
                  Jah
                  MK sul on täiesti õigus ja ega paremaid ike ei saaa sest tunnistame et see 500 eeq on ike nats vähe et julma tümakat saada


                  Tänan neid kes aitasid

                  Comment

                  Working...
                  X