Teade

Collapse
No announcement yet.

MEISTRIMEHED, KUS TE OLETE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Kas ei oleks tehniliselt lihtsam teha veel üks foorum kuskile teise kausta siin serveris ja seal lihtsalt natuke piirata vabat registreerimist, ja siis need foorumid omavahel hüperlinkida?
    Igatahes pooldan ise ka kindlasti sellise foorumi tekkimist, seda just seepärast, et esiteks koguda andmebaas tihedamatest vigadest elektroonlisele kujule ja siis muidugi ka probleemidele lahenduse leidmiseks. Samas peaks see muidugi jääma kõigile loetavaks. Need, kes sellest aru ei saa, ei loe niikuinii ja ülejäänud on "omad".
    Just möödus üks hirmkiire nädal, kus ei jõudnud peaaegu kordagi foorumisse ja siis rõõmustasin mikrokontrollerite foorumi loomise pärast, just et asi läheb professionaalsemaks, loodame areng jätkub selles suunas.

    Comment


      #32
      Kui juba tuleks kõnealla remondifoorum, siis võiks teha ka sellise alajaotuse "asja head ja vead" . Kuhu siis kasutajad saaksid kirjutada kommentaare näiteks erinevatel kividel tehtud võimude jms kohta, samuti võiks seal olla ka "standartsete" vene võimude parameetrid ja mis hea,mis paha, siis on vist kergem ülevaade.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #33
        Aga siis võiks mingi aja möödudes näiteks "head ja vead" teemas, kui keegi enam midagi teemasse ei lisata, valmisehitatud asjad tähestilikkusse järjekorda panna , siis teistel ka hea ju vaadata.
        Ma ei tea kas tahan palju või ei sanudki kegi midagi aru.
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #34
          See on Tevalo (ja muude) foorumite viga et otsida on pagana keerukas. Keegi ei viitci kirjutada teemakohast korralikku lühikest pealkirja. Lisaks nimetatakse asju nagu isu on (nt. "pleksi klaas" või "kas selle raha eest saab midagi"). Pluss kirjavead. Äkki see ongi põhjus miks otsingut vähe kasutatakse?
          Foorumi teemade "normaliseerimine" on lootusetult mahukas töö kuid ehk siis uues alustame puhtalt lehelt ja teeme otsimise hõlpsamaks?
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #35
            Nagu näha tundub remondifoorumi järgi olevat päris suur soov. Remondifoorumi tekitan Tevalo foorumitesse hiljemalt järgmisel nädalal.
            Otsimine peaks olema enne uue teema tegemist suhteliselt loogiline samm, kuid enamik seda vist teha ei suvatse. Selle vastu ma mingit rohtu eriti ei näe. Ainuke vahend, mis foorumit korras saab hoida on moderaatori tubli töö. Selles asjas on lähiajal plaanis tööd veelgi tõhustada ja leida abitööjõudu uute moderaatorite näol.
            Puhtalt lehelt alustamise koha pealt aga niipalju, et uus foorumi tarkvara alustab tööd sealt, kus eelmine lõpetas ehk siis kõik teemad, mis on praeguses foorumis saavad ka uues olema

            Comment


              #36
              Kas niimodi ei saaks teha, et uue teema alustamisel enne ei saa postitada, kui on linnuke pandud lahtrisse "olen otsinud". Iseasi, palju kasu on aga koputab vähemalt südametunnistusele.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #37
                Või üritaks niimoodi suunata inimesi teemat klassifitseerima? Et on hulk valikuid kuhu alla ta võiks sobida ja postitaja siis valib sobiva. Pärast hulka mugavam otsida.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #38
                  Otsimine peaks olema enne uue teema tegemist suhteliselt loogiline samm, kuid enamik seda vist teha ei suvatse. Selle vastu ma mingit rohtu eriti ei näe.
                  Mulle väga meeldiks selline otsinguaken nagu HV-s. Siis on vaja ainult kirjutada märksõna ja otsima
                  Praegu kasutatav otsing on väga tülikas ja aeglane. Peab seal neid linnukesi nokkima ja päevi muutma... :-/
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment


                    #39
                    Ainuke vahend, mis foorumit korras saab hoida on moderaatori tubli töö. Selles asjas on lähiajal plaanis tööd veelgi tõhustada ja leida abitööjõudu uute moderaatorite näol.
                    seda väidet pooldan kahe käega. mäletan veel aegu, kus tegu oli viisaka ja läbuvaba foorumiga. nüüd aga on ilmunud palju noh, ütleme mitte eriti suure ajupotentsiaaliga supaka mehi, kes oma idiootsete teemadega foorumit risustavad. kaua sa ikka vait oled, vahepeal saab hing täis, ning tulevad mõned krõbedamad postitused. see aga omakorda viib asja isiklikuks ja ongi meil zone foorum olemas. moderaatoreid peaks rohkem olema, ning ka rohkem kasutama nulltolerantsi, et väljakutsuvamaid postitusi "tsensuuri" korras eemaldada.

                    Toomas

                    Comment


                      #40
                      head ideed kooruvad liigutada teema veebiabisse?
                      kas üks korrigeerimist vajav asi võiks ka rate.ee-sõnavara likvideerimine olla?
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #41
                        kas üks korrigeerimist vajav asi võiks ka rate.ee-sõnavara likvideerimine olla?
                        kahe käega poolt!
                        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                        www.sansui.us/AU-9500.htm

                        Comment


                          #42
                          minu ideaal oleks selline foorum nagu venelastel master-tv.com peal on.asjalikud küsimused,asjalikud vastused.meil kisub asi sageli delfi poole,arutlus hargneb nii,et küsija pettub ja loobub.mingi tsensuur peaks kindlasti olema,eriti just alguses, et õige harjumus tekiks.ja et alustataks alati algusest:mis mark,millised sümptoomid,ja mis peaasi-mida ise avastanud on.asja mõtte on selles, et aidata edasi,anda uusi värskeid mõtteid.mõnikord jooksevad juhtmed nii kokku,et on hea kui keegi kõrvalt midagi ütleb.

                          Comment


                            #43
                            Teha ehk enne iga postitamist (sellesse foorumisse) avanev lühiinfoga lehekülg. Loed läbi ja klikid edasi?
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              #44
                              Ma ütleks kah midagi vahele, aga tegelt ega mul midag ei ole öelda kõik on juba tarkademeeste poolt ära öeldud...
                              Isegi sattusin täitsa juhuslikult siia foorumisse ja täitsa esimest korda hakkasin kasutama sihukest asja nagu foorum
                              Ja no ma sihuke inimene kes ikka oskab austada teisi ja ma loodan, et teised austavad mind kah sellepärast
                              Nüüd olen vaadand, et jah mingid uued "noored nolgid"...ega ma ise kah vana ei ole, aga mõistust nagu rohkem kui nendel...
                              Midagi peab tegema jah, et nagu mingi iga Juku eih saaks siia postitada oma dumbi küsimust või arvamust...nt teha nagu ToruFoorumis, kus on mingi küsimustiku värk

                              OK aitab kah....
                              Edu soovides Rene

                              Comment


                                #45
                                vaata kui tarka juttu räägib noor geniaalne aju. no täitsa vägeva mõttetööga on ta hakkama saanud. tegelt muidugi ei ole ju mõtet siia foorumisse ronida kui mingi küsimus on asja kohta mida juba enne ei tea. väga hea, kolm.

                                Comment

                                Working...
                                X