Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika

    No nii ostsin endale võimendi U-7111 (http://www.radi0tehnika.narod.ru/radiotehnika.html).
    Küsimus nüüd selline, et tahaks osta ka teisi selle komplekti osi kui séi tea neid eriti. Kas keegi oleks nii hea ja ütleks nende nimesid. Ja annaks linke selle komplekti kohta(kuus oleks pilte, andmeid jms.)
    audiotehnika
    siin on skeemid, andmeid ja palju muud

    #2
    Vaata samalt leheküljelt välimuse järgi: tuuner ja makk on kergesti eristatav minu mäletamiste järgi. Musta värvi!
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #3
      ma tean jah, et tollelt lehelt saab, a kas mingit eesti keelset lehte ei ole. A mis nende hind võiks olla?

      A kumb on parem kas estonia või U-7111
      audiotehnika
      siin on skeemid, andmeid ja palju muud

      Comment


        #4

        A kumb on parem kas estonia või U-7111
        estonia

        Comment


          #5
          ;D tule taevas appi kas lugeda ei oska või pole aega ,foorumis antud teemal juttu kui palju, nii rumalalt loe lollilt küsid Est 010 oli on ja jääb võimendiks, aga selle teise kohta võib öelda et sapakas oli kah auto.

          minu lugupidamine

          Comment


            #6
            selle seeria tuuneri võid mult ära ärida paku hind

            Comment


              #7

              A kumb on parem kas estonia või U-7111
              Nii.. Näiteks ütleme,et u7111 on parem, mida ta tegelt pole, mis sulle see vastus annab? Saad teiste omanike eest kekutada või mis..?

              Comment


                #8


                Nii.. Näiteks ütleme,et u7111 on parem, mida ta tegelt pole, mis sulle see vastus annab? Saad teiste omanike eest kekutada või mis..?
                See vastus annab mulle seda, et nüüd ma tean kas ost tasus ära või oleks parem olnud osta Estonia. Teiste arvamus mind ei huvita, sest ise olen praeguse võimuga rahul..

                Nüüd selline küsimus, et üks mu sõber tahtis teada Estonia sagedusala, võimsust ja kaalu, kas keegi võiks need öelda.
                audiotehnika
                siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                Comment


                  #9
                  Arvan, et mõtled estonia 010.Sagedusala on piisavalt, võimsust on ka piisavalt kodus koolamiseks(2*50w), kaalu küll ei oska pakkuda. :Pega ta nii raske vast ei ole, et lauast läbi vajub.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Lõppvõim üksi kaalub kuskil 10 ja 15kg vahel.
                    TFK Audio
                    #tfkaudio
                    http://www.facebook.com/tfkaudio/
                    http://tfkaudio.blogspot.com/
                    - Audioblogi, projektid jms.

                    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                    Comment


                      #11
                      võimsus on siis võimudel üks ja sama, sagedusala on Radiotehnikal võib- olla parem.
                      Nii, et heli poolest on võimud võrdsed, Radiotehnika võib-olla nats üle. A estonia on vist ainult selle poolest parem, et tal on eraldi lõpp võim ja väga palju sisendeid(Radiotehnikal 4, estonial aga üle kümne kindlast).

                      A mis võiks olla Radiotehnika teiste osade turuhind. ja mis selle Estonia sagedusala on?????
                      audiotehnika
                      siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                      Comment


                        #12
                        võimsus on siis võimudel üks ja sama, sagedusala on Radiotehnikal võib- olla parem.
                        Nii, et heli poolest on võimud võrdsed, Radiotehnika võib-olla nats üle. A estonia on vist ainult selle poolest parem, et tal on eraldi lõpp võim ja väga palju sisendeid(Radiotehnikal 4, estonial aga üle kümne kindlast).

                        A mis võiks olla Radiotehnika teiste osade turuhind. ja mis selle Estonia sagedusala on?????
                        estonia vast ikka võimsam???
                        ja helikvaliteet kah parem ju...
                        Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

                        Comment


                          #13
                          kuda te võimsam on kui mõlemad on 2x50w.
                          audiotehnika
                          siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                          Comment


                            #14
                            Minuarust on rrr u7111 25 w :-/
                            Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                            Comment


                              #15
                              peale kirjutatud on kindlalt 2x või 4x 110w 8 oomi juures

                              Comment

                              Working...
                              X