Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega :)

    Kuna siinsed foorumi aktiivsemad kasutajad hoiavad kindlasti erinevatel interneti tehnikapoodidel silma peal, siis ehk oskab keegi soovitada mõningaid häid kõrvaklappe, mis kusagil veebipoes praegu hea hinnaga müügil.

    Olen terve elu kasutanud kõrvaklappe, mille hind ei ole ühelgi kunagi olnud ca üle 30 euro. Kuna praegu istub PayPal kontol mul ca 200 eurot, siis teeks võimalusel väikese investeeringu, mitte ei raiskaks seda erinevate väikeste asjade peale.

    Põhiline nõudmine oleks, et välist müra kostuks võimalikult vähe sisse. Klapid oleks peamiselt vinüülplaatide kuulamiseks (peamiselt metal, väga vähe elektroonilist muusikat kui üldse).

    Tänud igasuguste suuniste eest!

    edit: ahjaa, väga tähtis oleks ka, et juhe oleks eemaldatav ja vahetatav. Ja kui me räägime puhtalt visuaalsest küljest, siis hetkel sümpatiseerib mulle kõige rohkem näiteks Sennheiser HD 598 oma materjalide poolest

    #2
    Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

    Beyerdynamic DT-100, aga välimus on vist ebasobiv

    Ahjaa, tellida võid klappid näiteks
    www.thomann.de/intl
    viimati muutis kasutaja greencow; 05 m 2013, 17:18.

    Comment


      #3
      Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

      beyerdynamic'u madala takistusega klapid oleks ka minu soovitus. nt dt770 olen kuulanud ja need tundusid küll suht meeldivad oma raha eest.

      Comment


        #4
        Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

        Kordan oma postitust.
        Kuna kodus on Focali kõlarid, siis on silmajäänud ka selle firma kõrvaklapid.Need klapid said ka EISA auhinna.Eestis müüb Valiheli.

        Comment


          #5
          Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

          kus sa seda vinüüli siis kuulad, et välismüra tingimata vaja eemaldada? vast ikka mure rohkem selles, et seda mis ise kuulad, ei kostuks teistele?

          muidu kiidan samuti beyerdynamic klappe või siis AKG helitehniku klappe, mis ei istu nii valusalt peas kui diskori klapid, kuid samas summutavad müra üsna adekvaatselt, seega kannatab ka kauem kuulata, ning helikvaliteet on neil ülivõrretes kirjeldatav

          Comment


            #6
            Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

            http://www.head-fi.org/a/headphone-buying-guide > Mid-Range Headphones: $150-$300 > Closed Headphones + ebay.co.uk
            Minu DIY blogi
            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

            Comment


              #7
              Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

              Tänud seniste pakkumiste eest, vaatan nendesse põhjalikumalt sisse.

              Kaks tähelepanekut:

              Mulle pole konkreetselt probleemiks see, et müra kostub klappidest väljapoole. See peaks olema vast ainult kõige tähtsam kusagil stuudios vokaalide sisselaulmisel - et kõrvaklappide "müra" ei kostuks mikrofoni. Vinüülide kuulamisel tuleb nõela juurest niikuinii kogu aeg päris korralik "müra".

              Tuli meelde üks teine igivana probleem, kui hakkasin nende beyerdynamic klappide kohta infot otsima - klappide purunemine. Leidsin kohe paar pilti klappidest, mis olid strateegilistest kohtadest katki läinud. Kuna mul kodus 1-aastane, siis võivad klapid veel eriti lihtsalt terrori osaks saada, tuleks kusagile lae alla need riputada

              Comment


                #8
                Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                Klappide purunemise kohapealt: tahan näha pilte purunenud DT-100 pilte. Teine pommikindlate klappide kogemus on Sony mdr-7506.

                Comment


                  #9
                  Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                  Tagasihoidlikult soovitaks ka seda - http://uk.akg.com/akg-k550-uk/k-550.html

                  Comment


                    #10
                    Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                    Mul Beyeri DT-990 PRO. Nende lammutamiseks tuleb ikka omaette projekt ette võtta. Kui aastasele muidugi piisavalt aega anda, suudab ta enamuse maailma asjadest molekulideks teha.
                    Beyeril olid mingid kinnised ka, kas 770 või 880. Mina oma DT-990 väga rahul. Mõned aastad tagasi Saksa eBayst mingist poest 139-ga. Või 169-ga. Midagi sellist.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                      Ma suudan mõelda välja veel geniaalseld küsimusi - avastasin, et kallimate klappide maailmas on nüüd ka juba osadel kõrvaklappidel oma võimendeid vaja. Kas need Beyerdynamic 770 ja 990 kuuluvad ka selliste hulka?

                      Ise plaanin need ühendada Harman Kardon 3490 võimendiga.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega



                        Ülevaade nendest siin http://www.headfonia.com/philips-fidelio-l1/

                        Amazonis praegu hea pakkumisega, saatmine oli 10 euri. Need on küll nö pool avatud ehitusega, aga summutavad väljast tulevat heli päris hästi. Eelpool soovitatud AKG 550d jätsid poes kuulates ka päris hea mulje.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                          DT770 oli minu teada kaks varianti 80-oomine ja 250-oomine. Tagumine neist vajab klapivõimu.

                          /edit vabandust, isegi kolmas variant LE on olemas - 32 oomi
                          Minu DIY blogi
                          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                            AKG üldiselt sobib hästi Harmani stereovõimudega

                            Comment


                              #15
                              Vs: Soovitage kõrvaklappe (kuni 200 eur. Soovitatavalt Paypal maksmise võimalusega

                              Esmalt postitatud ervin2 poolt Vaata postitust
                              AKG üldiselt sobib hästi Harmani stereovõimudega
                              Miks.

                              Üldiselt madala takistusega klapid ja kõrge tundlikkus on abiks küll.
                              Sellises hinnas klapide purunemine on küll pigem kasutaja hoolimatus, millele vabandust pole.

                              Comment

                              Working...
                              X