Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvuti signaali võimendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti signaali võimendamine

    Tere,
    Üritan siis nii täpselt selgitada, kui saan.
    Mul läpparil (HP Pavilion dv6-6042eo) on kaks kõrvaklappide väljundit(või sisend, mis ta on). Sinna järgi ma ühendan oma kaks võimu, üks on tavaline võimendi Skytec(pärit aktiivkõlarist) ja teine on PA pult(Behringer Xenyx 1202FX), pult saab siis signaali läpakast ja annab signaali ise edasi aktiivsupakale(Behringer B1800D Pro EUROLIVE SERIES).

    Skytec võimendab mul kahte kõlarit: Üks ise tehtud 3ribaline põrandakõlar(heli jaoks) ja teine subwoofer Visaton W-300.
    Visaton mängib kenasti madalaid sagedusi ka ilusti välja, kui kõvasti mängima panen siis ikka mürtsub korralikult.

    Kui Visaton mängib ja Behringeri bassikas on maha keeratud, siis mängib Visaton ilusti, aga kui Behringeri ka mängima panen, kaob visatoni madalamad sagedused ära ja ka tundlikkus väheneb...

    Usun, et probleem seisneb selles, et arvuti ei suuda nii palju signaali edastada, võimendile ja ka puldile...

    Kas oleks võimalik seda kuidagi parandada? Selle teema pealt olen võhik... Mingid detailid või asjad ära vahetada arvutil, või seadetes kuskil?

    Loodan, et saite aru.
    Tänan ette!

    #2
    Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

    Madalad on vastasfaasis.

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

      Samas kaob ka Behringeri madalam ots ära(~35-45hz), kui nad koos mängima panna...
      Paluks selgitada, mis tähendab vastasfaasis
      Võhik sel alal...

      Comment


        #4
        Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

        +- vaheta ühel ära.

        Comment


          #5
          Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

          Vahetasin Visatonil + ja - ära, nüüd ei mängi visaton üldse madalaid enam, väga vaikselt ainult...

          Comment


            #6
            Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

            Ju vahetasid midagi valesti, kõik kõlarid peavad samas faasis olema, plussid kõikidel pluss all.
            Nüüd on visaton millegi suhtes vastand faasis.

            Comment


              #7
              Vs: Arvuti Signaali VÄLJUNDVÕIMSUS

              Viga peab olema helikõlaris, seal on kaks S-90F filtrit sees, aga neil ei oska kuidagi vaadata, millist juhet filtrist terminali plussi panna ja millist miinusesse, mõlemad juhtmed on valged, mõlemal filtril...
              Eks katsetan ja proovin.

              Comment

              Working...
              X