Teade

Collapse
No announcement yet.

Uus ressiiver – Yamaha või Onkyo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Uus ressiiver – Yamaha või Onkyo

    Plaanis on osta uus ressiiver ja valikusse on hetkel jäänud kaks varianti: Yamaha A1010 ja Onkyo NR609. Sellega seoses on paar küsimust:

    1) Yamaha on mõõtmetelt suurem ja kaalub rohkem, kuid tarbib võrgust voolu kirjade järgi 490W, Onkyo seevastu tarbib 650W. Kas võib eeldada, et madalama seeria pisem Onkyo on võimsam kui Yamaha?
    2) Kumb ressiiveritest võiks paremini 4-oomiseid esikõlareid taluda (uuel Yamahal on väidetavalt jahutus paremini teostatud, kas see peab paika)?
    3) Kumb ressiiveritest on sobilikum stereos muusika kuulamiseks?

    Tean, et Onkyol on heli kvaliteedi osas üldiselt parem kuulsus, kuid samas räägitakse, et Yamaha Aventage seeriat ei tohiks hinnata vanemate ja odavamate Yamahade kogemuse põhjal. Kas kellegil on kogemusi, kuidas tegelikult on?

    #2
    Vs: Uus ressiiver – Yamaha või Onkyo

    1. Onkyo on kindlasti võimsam, seda näitab ilmselt ka THX Select2 Plus sertifikaat.
    2. Onkyo ei talu ilmselt 4 oomiseid kõlareid nii hästi kui Yamaha.
    3. Muusika jaoks valiksin mina Onkyo ilmselt tema suurema võimsusvaru poolest.
    Mõlemad on päris korralikud tükid muidugi. Yamaha hea külg on muidugi 7.2ch preout (Onkyol ainult sub pre out). Samas kui lisavõimenduse plaani ei ole siis see pole nii määrav...

    Comment


      #3
      Vs: Uus ressiiver – Yamaha või Onkyo

      Pole ju päris samas hinnas asjadki ju.
      Pealegi on hinnaklass juba selline et valida pea kõike.
      Heli koha pealt niipalju kui ma neid resse kuulanud olen, kõige positiivsema mulje on jätnud NAD aga see tiba kallim.

      Comment

      Working...
      X