Teade

Collapse
No announcement yet.

Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

    Sai ostetud ´yamaha rx-v457. Soov oleks panna sellele järgi s90 kõlarid ja ühed 140max sony kõlarid.
    Küsimus siis millised paigaldada ette poole kas suuremad või väiksemad kõlarid. Siis tekkis ka küsimus kas ma saan HDMI kaabliga sülearvutist heli ressiiverisse? Kas ma saan selle ressiiveriga kõiki kõlareid eraldi reguleerida(balantsi, bassi,jne.)
    Kas ma tohin sellele ühendada ka 4oomise bassikõlari?
    Äkki keegi oskab natukene iseloomustada seda võimendit? Teeb ta oma tööd hästi? Vabandan ei ole väga kursis muusika poole pealt.

    #2
    Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

    s90`ned ühendaks pigem ikka põhikanalitesse. menüü alt saad kõiki kanaleid muuta. hdmi heli peaks sellel ressiiveril olema. kui su läpakas ka seda toetab, siis peaksid peale väikest helikaarti setingute muutmist heli ressiiverisse saama. bassikale soovitan sul ikka eraldi võim osta.

    Comment


      #3
      4 oomi võib ühendada ainult põhi kanalisse ja eelnevalt tuleb ressiiver seadistada 4 oomi peale

      Mul omal ka selline juba 7aastat mitte ühtigi probleemi pole veel ette tulnud. Korralik heli ja palju ühendamise võimalusi.
      viimati muutis kasutaja Scott; 05 m 2011, 05:03. Põhjus: 2 kokku

      Comment


        #4
        Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

        Sellel yamahal küll HDMId ei ole.Kõlarid ühendad suured ette väikesed taha ja menüüst lülitad esimese ja tagumise keskkõlari välja(jätad nelja kõlari peale).Heli saad kõigil kanalitel eraldi regullida(bass ja kõrged on kõigil ühised).Seda bassikõlarit parem ära proovi,ressiiver vajab aktiivsubbarit aga subbari bassi saab menüüst suunata esikõlaritesse.Kõige parem otsi netist selle yamaha kasutusjuhend ja uuri asja täpsemalt.

        Comment


          #5
          Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

          Esmalt postitatud odekas poolt Vaata postitust
          Sellel yamahal küll HDMId ei ole.Kõlarid ühendad suured ette väikesed taha ja menüüst lülitad esimese ja tagumise keskkõlari välja(jätad nelja kõlari peale).Heli saad kõigil kanalitel eraldi regullida(bass ja kõrged on kõigil ühised).Seda bassikõlarit parem ära proovi,ressiiver vajab aktiivsubbarit aga subbari bassi saab menüüst suunata esikõlaritesse.Kõige parem otsi netist selle yamaha kasutusjuhend ja uuri asja täpsemalt.
          oskad sa öelda, kuidas seda subbaka bassi esikõlaritesse suunata saab? Mul sama ressiver võimendamas põrandakõlari paari, aga bassi jääb nagu väheks, eriti just vaiksemalt mängides.

          Comment


            #6
            Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

            Ei oska kohe peast öelda ,see käib mingist kõlariseademenüüst(kasutusjuhendit oleks vaja).Aga bassi on neil ressiiveritel ilma subbakata nats vähe jah.See tuleneb kahest asjast. Tämbriblokk reguleerib bassi maksimaalselt 90-100 hertzi juures, päris madalat bassi eriti ei regulli.Teiseks puudub tal loudness vaiksemaks kuulamiseks. On vaja ikkagi subbakat või väga tugeva bassiga kõlareid.

            Comment


              #7
              Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

              http://www.manualowl.com/m/Yamaha/RX-V457/Manual/152351 ja juhendi lk 56 (pdf lk 60)

              Comment


                #8
                Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

                Kas menüüst esikõlariteks valisid suured või väikesed kõlarid .Kui valid väiksemad annab ka vähem bassi sama kehtib kõikidele kõlaritele.

                Comment


                  #9
                  Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

                  Mul on yamaha 359 ja küsimus sellesama large/small kõlariseadistuse kohta, et kas see midagi muud ka pealebassi mõjutab? Näiteks võtab ka kõrgeid vähemaks - või siiski ainult bass.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Paar küsimust Yamaha RX-v457 ressiveri ühendamise kohta

                    Mõjutab ainult madalamat otsa ehk basse.

                    Comment

                    Working...
                    X