Teade

Collapse
No announcement yet.

estoni tüüneri ümberehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estoni tüüneri ümberehitamine

    Terv

    otsiks meest, kes ehitaks tartus ümber estonia 010 stereo tuuneri.
    niisama, nostalgiast tahaks.

    teab keegi sellist ?

    #2
    A võta L.Abo "Raadiolülitused" abix ja tee ise.Seal on see häälestamise värk üsna ilusti ää seletet.Miski vanem suures formaadis raamat "Raadiod" on ka abix.Nostalgia mõttes on ehk kõige lihtsam ja kvaliteetsem ja kiirem võtta mingi juust sang või midagi ja selle elektroonikaplokk "Radiotehnika" korpusesse nikerdada.Või näitex mõni põlend võimuga autoraadio...
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #3
      Kas tahad teha seda FM sagedusele?
      See on lihtne viskad mingi FM plokki UKV oma asemele ja dekoodri paned ka uue. Ainult toite ja häälestus pinged peab paika ajama. Mul on isegi täitsa komplektsed asjad olemas kui tahad võib vahetada mingi muu kraami vastu.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        offtopic:
        ma sain ühe vene raadio,millele on blokk sisse pandud.. vaatasin järgi ja on üks karbike pandud antenni-juhtme vahele..tolle veel toide ka-- oma 12v.. kas see teebki kogu töö ära või on siis see dekooder ka nagu ümberhäälestatud?

        Comment


          #5
          See ei ole mitte FM blokk vaid miski sageduskonverter mis 88-108mhz teeb vene ukv sagedusele. Dekooder on vajalik stereo vastuvõtuks ja seda ümberhäälestada ei saa. Kui see sul stereos töötab on ilmselt juba dekooder ka vahetatud.
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            Mõni aeg tagasi äiapapa lasi oma estoniale ka panna, mingi 150 eeku läks.

            Comment


              #7
              Sagedus konverterit pole mingi kunst panna ja see maksb poes ca 50-70 eek. Aga dekoodri vahetust vist selle raha eest ei tehtud.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment

              Working...
              X