Teade

Collapse
No announcement yet.

TTRAFM (oli: Palun abi !)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Palun abi !

    Mul vanas korteris mõned peno plaadid mis käivad lae alla, oli mõeldud ripplaeks vist. Mis teeb kui liimin vähese liimiga lakke kinni ? Teeks asja paremaks ka ?

    Comment


      #17
      Vs: Palun abi !

      Ei tee paremaks. Ripplagedes kasutatakse mürasummutuseks spetsiaalseid õhku läbilaskvaid AKUSTO-Ecophon plaate. Kuna sul lage parkett kõikjal (vist), siis hangi parem vaipasid põrandale.

      Comment


        #18
        Vs: Palun abi !

        Vaibast pörandal pole bassisageduste puhul mingit abi. Ruumiakustika DIY lahendusi on ka siin foorumis küllalt lahatud. Lisaks googlesse "DIY bass traps" ja lugemist jagub kauemaks.
        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

        Comment


          #19
          Vs: Palun abi !

          Väiksemates ruumides kus lae pinda on vähe pole ka AKUSTO-Ecophon plaatidest suuremat abi, kuskil oli see kirjas kah kui palju peab hea tulemuse saavutamiseks olema ruumis heli neelavaid materjale. Tavalise suurusega u. 20 ruutu toas jääb põhiliseks määrajaks ikkagi seinad.

          Comment


            #20
            Vs: Palun abi !

            MA võin enda toast video teile anda. Kõik pm täpselt samamoodi nagu videos aint nüüd telekas puudub. http://www.youtube.com/watch?v=__rcTNJVXhs
            Kvaliteet ple just kõige parem aga noh loodan et saab midagi

            Comment


              #21
              Vs: Palun abi !

              Kas sa kõlarid maast lahti oled proovinud ? Proovi ka kõlarid lae alla panna. Ümbes 20 - 30 Cm laest allapoole.

              Comment


                #22
                Vs: Palun abi !

                võin proovida aga, selleks tuleb midagi leiutada et need seina peale saada. Kuna me üürikorteris siis ma ei teagi kas tohib auke seina teha .

                Comment


                  #23
                  Vs: Palun abi !

                  võta lille postament näiteks.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Palun abi !

                    mm, mul vist mingit kaks pikka riiulit on paneks need kõlaritele alla, ain siis tuleb suurem plaat peale teha kuna muidu jääb veits väikseks see pealmine kõlarile.

                    Comment

                    Working...
                    X