Teade

Collapse
No announcement yet.

Nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

    Seoses soetatud nutitelefoniga ja sooviga võtta sellel kasutatav tervisesportimist juhendav rakendus Cardiotrainer
    Voice Notifications: Get real-time voice feedback about your distance, time, pace and calories burned.
    kasutusele ka rattasõidul. Ohutuse huvides sooviks vältida kõrvaklappe. Seega küsimuseks, milliste näitajatega väike valjuhääldi võiks sobida tänapäeva nutitelefoni kõrvaklapiväljundisse, tehes piisavalt selget häält taustamuusika ja rakenduse häälsõnumite kuulamiseks? Maksimum diameeter võiks ehk 7-8cm olla?

    Kas ja kuidas seda võimalusel vihmakindlalt paigaldada?

    #2
    Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

    Siit või siit mõni 50 oomine ehk.
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #3
      Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

      Arvan, et klapiväljund jääb suht nõrgaks (mõni mW), et kõva kisa teha. Arvan, et mingi lihtne võimendi tuleks vahele panna näiteks TDA7050.
      Ilmastikukindlaks on valjukat suht raske teha.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

        Kui kõrvaklapid järgi ei ole teeb minu telefoni speaker Cardiotraineri ajal küll nii kõva häält et mingit lisakõlarit vaja pole... Samuti vaigistab automaatselt taustamuusika selleks ajaks. See peaks ju sama moodi töötama kõigis telefonides?
        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

        Comment


          #5
          Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

          Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
          Kui kõrvaklapid järgi ei ole teeb minu telefoni speaker Cardiotraineri ajal küll nii kõva häält et mingit lisakõlarit vaja pole... Samuti vaigistab automaatselt taustamuusika selleks ajaks. See peaks ju sama moodi töötama kõigis telefonides?
          Funktsioon ilmselt töötabki, kuid kuna mul ausaltöelda puudub spetsiaalne rattale mõeldud telefonihoidja ja mõtlesin selle soetamisest hoiduda (liialt mudelikesksed vist?). Hetkel mõeldud telefonihoidmiseks selline neopreenist "vöökott", mille saaksin takjakinnitusega samuti leistangi või raamitoru külge kinnitada.

          Comment


            #6
            Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

            Samuti aegajalt "rasvade põletajana" ja samas tavaelus palju autoga sõitvale inimesena olen jõudnud järeldusele,et rattasõidu tingimustes peab olema nn. 3-D või isegi 5D( ) kuumine,samuti nägemine.Ole nähtav kõigile,samas arvesta teiste liiklejatega ja üks kõrv olgu muude muutujate osas kättesaadavuses...IMHO.Kõige parem hetkel kasutuses olev rakendus on siiski "ühekõrva sinihammas" ....
            Teemast väljudes mainiks sedagi,et ikka väga nõme on 90-100km/h juures täiega hoog maha võtta ,et minu(meie)sugune rattur aru ei taha saada ,et ta on "liiga" oma õigustes(ca 1m teepeenrast)kinni.Pühapäevaratturi arvamus...mis teha!
            Katsume ikka kaasliiklejatega arvestada!Sellest ka IMHO järeldus nn."ühekõrva" aparaadi järel.Kõlari helitugevuse võib summutada ka ehitusmüra vms.,...
            Teine teema oleks muidugi nn."seljakotistereo" kui ööbimiskoht valitud

            Jätkuvat kevadet ja munapühi kõigile!
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #7
              Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

              Esmalt postitatud maaalune poolt Vaata postitust
              Teemast väljudes mainiks sedagi,et ikka väga nõme on 90-100km/h juures täiega hoog maha võtta ,et minu(meie)sugune rattur aru ei taha saada ,et ta on "liiga" oma õigustes(ca 1m teepeenrast)kinni.
              No see on nüüd küll minumeelest selles kinni, et kas autojuht peab/peaks ennast ka ratta seljas teiste autode vahel tühjaks kohaks või ei... fakt on see, et ka jalgrattur on liikleja ja kui temast vaja mööduda, siis samadel alustel kui teisest autostki - kolme sõiduvööndiga teid meil pole... ehk ees sõitva aeglasema auto järel sa vajadusel võtad hoo maha ju...

              Comment


                #8
                Vs: nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

                Elan sellises kohas kus võiks lausa dokfilmi teha igasugustest jaburdustest,elik siis Viti,Vääna Jõesoo,Naage,Türisalu jne.Kordan veelkord - sõidan ka ise ja üritan autode/motikameestega hästi läbi saada!Enda ümber rattaga sõites erilist meediarunnerit moodustada tundub ebaotstarbekas...Taaskord IMHO

                PS.Ilmne OT. ...aga...üritaks ikkagi selmoel inimestele väekegi mõistust kapsli alla suunata - Minule isiklikult tundub,et ratturil peaks olema kõik eeldused turvaliseks kulgemiseks - k.a. bluetooth jmt.Kui vahendeid napib siis on arusaadav...samuti nagu kõige muuga siinpoolsuses!Kõik areneb korrelatsioonis...
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Vs: Nutitelefoni kõrvaklapiväljund → speaker jalgratta leistangile

                  Ühekõrva sinihammas on olemas, aga pole veel täheldanud, et telefon sinna n.ö heliväljundit suunaks... Kuigi jah, usun, et ka ühe kõrva sellisega varustamine halvendab sfäärilist kuulmist ja on seega turvalisust vähendav lahendus...

                  Comment

                  Working...
                  X