Teade

Collapse
No announcement yet.

ALERT !!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ALERT !!!!

    Tere mul selline mure, et mul on mingi võimendi :-[ ja igakord kui kuulan läheb kõlle nägu sooja saija :'( Viimati kuulasin läksid S90 ribadeks. ASi nii, et kuulan ja kuulan (kõik toimub hästi üle ei peksa) aga kui keeran sips võimust peale siis kölarid lähevad sodiks :'( Võimu kohta ei oska midagi öelda mingi raua kolakas on ei usu, et võimas.. mingi error sees vms.
    Nii et tahaks, et kõlari kulu oleks vähem.

    #2
    mis võim see selline uyltse on ???

    Comment


      #3
      Mis kuradi teema pealkiri see on.
      Ära pinguta üle.

      Comment


        #4
        Kuule naljamiis maga kaineks.

        Comment


          #5
          aprillini aega natsa veel..

          Comment


            #6
            kuule mees ega siin siis mingit NUCLEARi pole et siuke pealkiri peax olema.... täitsa rahulik foorum...ja muidugi asjalik ka!!! kuule kui sa ei oska midagi anda yhtegi nime(ainult "rauakolakas") siis kujutan ette et ei oska sind keegi aidata.... aga järelikult pole võim ikka Pioneeri,DLS,Alpine ja selliste tasemel... või on siis veel parem.. äkki mingi uus asi et ei kannata isegi uue aja kõlle... mingi vihane litakas:P oma 9567W
            Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

            Comment


              #7
              kus su kõrvad on ???

              Comment


                #8
                hmm.. kuidas ma seda rauakolakat kirjeldan.. 40x20 cm vms hall metallist nagu ennem mainitud.. eesi paneelil on palju nuppe... ma uurin veel asja.. vb üks sõber oskab aidata mis mudel vms :-/

                Comment


                  #9
                  Müü maha see rauakolakas saad vaevast lahti.
                  Keegi kes sellega oskab ringi käia, saab endale korraliku võimu.

                  Comment


                    #10
                    Müü maha see rauakolakas saad vaevast lahti.
                    Keegi kes sellega oskab ringi käia, saab endale korraliku võimu.
                    inimene õpib ! ;D ka papagoid on võimalik rääkima õpetada nii, et

                    Comment


                      #11
                      see koht pole naljategemiseks. >no olgu.Vahest võib ju teha, aga sa paned juba segast ju.Panin tähele, et see pole sul ainuke taoline postitus.
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        Probleemi kirjeldus jätab tõesti soovida. See nagu too lugu et masin ei lähe käima. Mis masin auto, lennuk või ehk hoopis traktor, kas bensiini või süütevõtit ka on jne pole teada kuid käima tahaks saada...

                        Üks mõte siiski tekkis : ehk on volüümi nupp "ragisev" ja põhjustab väljundis pingehüppeid? Keeramisega peaks siis kaasnema ragin valjukates (kuni nad veel terved).

                        Kuidas paremini küsida, loe siit: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1066000246
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          mulle jäi kah silma, et aint mingit joomahulluses tekkinud juttu paneb..

                          Comment


                            #14
                            tegelt kusjuures tal võib õigus olla...mul oli radiotehnika y-101 sama jama kunagi...niiet panen võimu tööle...kõik korras..normaalne...panen põhja...ikke korras normaalne...ängib...ja siis annab kõllidesse mingi jõhkra litaka sisse....mina ei tea miz tal viga siis oli vms...egas kah...müüsin maha selle kah...ühel oli hirmsati võimu vaja..egas ma eriti anda ei tahtnud..aga 650eeq selle eest on vist hea hind kah ;D
                            mida sa lohh vahid

                            Comment


                              #15
                              a siis on potekas perses :P mul oli kaa y-101 poteks perses , vahetasin välja ja asi korras

                              Comment

                              Working...
                              X