Teade

Collapse
No announcement yet.

Re: mida tähendavad ...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: mida tähendavad ...?

    ma mainiks ära, et bassboxi helpis on kõigi nende tähtistuste seletused olemas

    #2
    njah , aga ma ei saa ikka eriti aru :-/
    et äkki keegi teeks neid eestikeelsemaks
    miskurat ;D inglise keele tunnis ka ei käinud? :P

    Comment


      #3
      njah , aga ma ei saa ikka eriti aru
      et äkki keegi teeks neid eestikeelsemaks
      Ma ütleks, et sõnaraamat on kah olemas...Ise tahad veel kõlaried teha ja puha, aga elementaarsete parameetrite tähendusigi ei tea!?! Nii ikka ei lähe.
      Muuseas, siin foorumis peaks üht-teist olema seletatud kah.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        jha , teil on õigus , seda kyll , aga ma ei viici kõikki teemasid kaa läbi vaadata ja pealegi pole mul niipalju aegagi
        ex ma sis proovin ise nendest kuidagiviisi aru saada
        Vabandust väga kõigi foorumikasutajate ees, aga mis tähendab : EI VIITSI ?!?!?! Krt küll, siin on päris palju selliseid seltsimehi, kes enne sõna võtmist on põhitõed endale selgeks teinud; nüüd aga tuled sina, midagi eriti ei tea ja loodad et kõik tuuakse kandikul ette? Unista aga !
        Mõnele moderaatorile - teeks ettepaneku teema lukustada või hoopis kustutada.
        >
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          see, et jannozz50 ei viitsi foorumit lugeda ja otsingutööga tegeleda on paha, väga paha

          ... ja kui midagi teada tahta, siis kas need vastused ka rahuldavad sind? Zen juba kommenteeris, et on helpis kirjas tähendused.... ja sõnaraamat võta välja
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Andke andeks aga sellise laiskuse eest laseks kasvõi maha.. Ma panin otsingusse " vas qts ekvivalent" ja 30sekundit läks ja sain soovitud teema kätte:

            qts - valjukat üldiselt iseloomustav tegur, parematel jääb see näitaja tublisti alla 0.5.
            vas - ekvivalentne kasti ruumala.
            Fs - resonantssagedus. Mida väiksem, seda parem - seda madalamale põhimõtteliselt mängib.
            Xmax - lineaarne amplituud.Näitab membraani liikumist.
            Qms - mehaaniline hüvetegur.
            Qes - elektriline hüvetegur.
            SPL - sound pressure level, helirõhu tase.Ka tundlikkus.
            Pe - RMS võimsus, nominaalne võimsus.
            Sd - kasulik membraani pindala.

            Ja sul pole aega.. Selleks ei läinud mingit aega..

            Comment


              #7
              no tra kyll , mul pole bassbozil helpi ja pealegi ma ei tea kus kohast seda tõmmata saab, see help kustus koos mingi viirusega !!!! ja selle progre tõi mulle yx tuttav !!!!!
              ja ma ei ole mingi häkker et tean "vas qts ekvivalent" sellist asja kuskile yles kriblada ! ja sõnaraamatus ei ole kirjas sellised lyhendeid ! >

              Comment


                #8
                pealegi on selline sõim täiesti mõttetu , sest kui olex mul selline asi , naqu "help" bassboxis , siis ma arvan et ma kasutaxin seda juba >

                Comment


                  #9
                  rahu!

                  http://www.zone.ee/bassbox/

                  paned programmi käima ja F1  

                  .....
                  http://ml.blastnet.ee/supikas/kastid/soundbook.pdf
                  mingi päris tore raamat, kus ka need lühendid kohe vällä toodud
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment

                  Working...
                  X