Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika võim

    Tere. olen siin foorumis uus. Mul siis vene Radiotehnika võim. kui käima paned siis hakkab nagu taguma vaikselt ja mide kõvemaks keerad seda kõvemaks see tagumine läheb. üks mees ütles et taagumine/viimane kondekas läbi. Ja kui olekski siis kus seda saaks ja kuidas vahetada ?


    Karl.

    #2
    Vs: Radiotehnika võim

    Mis radiotehnika võimendi sul nüüd täpselt on? Kui sul on U-101, siis on võib-olla grammari eelvõim genereerima läinud. Kindlasti võib mõni lüüt veel siin seal seda jama tekitada.
    Jõudu!
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika võim

      http://pant24.ee/wp-content/uploads/.../DSC_52811.JPG täpsemalt selline.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika võim

        Esmalt postitatud mctainas poolt Vaata postitust
        hakkab taguma vaikselt ja mide kõvemaks keerad seda kõvemaks see tagumine läheb.Karl.
        milleks defineerida "tagumiseks"? kas perioodiline, kaootiline? konkreetne heli või urisemine? ragin, sahin? Anna andeks, kuid tagumine on väga lai mõiste...
        Lüüdid võiks tõesti välja vahetada, juba värskenduse eesmärgil...
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika võim

          kuidas ma seletan ..
          Nagu taktis ( tõk tõk tõk ). kui bassi maha keeran siisjääb vähemaks. Ja ma ei tea mis se lüüd ongi ..

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika võim

            See on just kui generaatori tekitatud nähtus.(1-2 korda sekundis) vähemalt ma arvan, et mõeldakse seda (sisendplaat genereerib). (Kui signaali peale ei anna ja volüümi peale keerad kas siis kõll liigub samas taktis silm nähtavalt?) Kui on see, mida seletada üritan siis selle vastu aitas sisendplaadi väljaviskamine ja sisend signaali juhtme otse eelvõimu viimine. (Minu aparaadil vähemalt kadus see "tiksumine" sellega ära).
            Ehk õnnestus paremini ennast väljendada, päris jooksu pealt ei kribanud, aga peale eksamit oli ikka väike elevus sees.
            viimati muutis kasutaja wer1; 25 m 2010, 08:38. Põhjus: üritasin vigu paranada ja natuke selgemalt väljendada.
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika võim

              elektrolüüt konded.

              to wer: jooksupealt kirjutasid või? kirrjaviggu täiss
              viimati muutis kasutaja tartu pets; 24 m 2010, 18:05.
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika võim

                to wer : Mõnest sõnast saanud midagi aru :S
                to pets : Ma pole just mingi ilge elektrik ja ei tea mina mis asi see ...

                Comment


                  #9
                  Vs: Radiotehnika võim

                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: Radiotehnika võim

                    kui sul eelvõimu/tämbribloki plaadil 157ud2-d, siis need teevad sellist "effekti". Vaheta.
                    ehh... andrjusa

                    Comment


                      #11
                      Vs: Radiotehnika võim

                      Elustame teemat paari pildi ja videoga. Saate vast parema pildi sellest tiksumisest ja oskate soovitada samuti mida kontrollida või välja vahetada.
                      VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=IUuQh...ature=youtu.be



                      Tekib küsimus mis jubin see on?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Radiotehnika võim

                        See asi, mis plõksub nagu õmblusmasin, on relee. Soovitan need hallid pisikesed "purgikesed" releeplaadil ära vahetada. See plaat siis, kus see plõgin tuleb.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Radiotehnika võim

                          Ehk siis kondekad?
                          ja kas see suur ongi relee?
                          viimati muutis kasutaja mctainas; 03 m 2012, 22:08.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Radiotehnika võim

                            See suur on grammari eelvõim, see võta ära

                            Comment


                              #15
                              Vs: Radiotehnika võim

                              grammar olemas, ei saa ära võtta

                              Comment

                              Working...
                              X