Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvutile korralik helisüsteem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    s30+võim on etemad kui mingid plastmass-kõlarid..

    Comment


      #17
      Nõus!!!
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        Kas TDA 2030 on tõesti nii odav ( 15 eeku )? Aasta tagasi maksid Oomipoes 35.
        Mina rääkisin TDA2003-st. See maksab 15 raha
        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

        Comment


          #19
          s30+võim on etemad kui mingid plastmass-kõlarid..
          Nõus ja pealegi selle 700 eest, mis maksid need odavamad plastmass junnid, on võimalik saada ka S-90 või Estonia 35AC (kasutatud aga korras). Ja neid on võimalik hiljem ka mõne korraliku võimu külge ühendada.
          Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

          Comment


            #20


            Nõus ja pealegi selle 700 eest, mis maksid need odavamad plastmass junnid, on võimalik saada ka S-90 või Estonia 35AC (kasutatud aga korras). Ja neid on võimalik hiljem ka mõne korraliku võimu külge ühendada.
            Sedand kyll, kuid ma ei taha hakata midagi erilist juure ostma... Lihtsalt olemasolevast kraamist midagi kokku putitada. Kui ma tahax paremat, siis lähex poodi ja ostax mingid norm kastid ja võimu ning ei jurax siin igast prahiga...

            Comment


              #21
              Aga see eeldab muidugi prisket rahakotti... mida mul kahjux pole :-/

              Comment


                #22
                Isetegemisrõõm see kõige suurem rõõm...
                Pealegi, kust need kogemused siis tulevad? ???
                8) :
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment

                Working...
                X