Teade

Collapse
No announcement yet.

autole vilkuvad dioodid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    autole vilkuvad dioodid

    kas keegi oskab mõnda sekeemi soovitada kus saab valgus dioodid vilkuma panna. nii et valgus liiguks ühest otsast teise ja tuleks tagasi.

    #2
    Ilmselt tuleb kasutada taimerit (555). Kas tahad tervet skeemi algusest lõpuni või ???
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #3
      Mina teeks loogikaskeemil generi ja paneks talle järgi dekodeeritud väljunditega loenduri K176IE8 ). Tagasikäigu andmiseks on vaja reverseeritavat loendit (K561IE10  vist ) + dekooder. Lõpu transistorvõtmed dioodide tüürimiseks. Joonistame skeemi?
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Taimeriga jah edasi tagasi on vist raskem. Ringi saaks küll
        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

        Comment


          #5
          Tahad teha nagu "Knight Rideris",ex?Küsi siis juba "Phoenix Phoundation"ist ;D ;D ;DTegelt ma nagu kuskilt lugesin,et sellised stopptuled on mentide arvates pahad.Ehk exin...Aga üldiselt jah,tee eelpool soovitajate järgi.Üx oluline asi veel:Kui teed LEDidega,siis vaata kindlasti valgustugevust.Enamikul hiina stopptuledel on heledus näitex üsna kehvake.Soovitax tegelt hoopis tavalisi stopptule pirne,aga...neid tuleb kindlasti tranziga juhtida,kivi neid ei lülita.See pole muidugi ka teab mis keerukas.
          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

          Comment


            #6
            mine külaste http://users.otenet.gr/~athsam/digital_ping_pong_2.htm
            sealt saat oma knight rideri.
            ehh... andrjusa

            Comment


              #7
              Veel jooksvaid tulukesi

              Kui mul sidepraks koolis oli, siis tegin asja isegi valmis. Fungab küll ja väga hästi 8)

              Autole pole teda küll hea panna, sest sarviliste autodega tegelased hakkavad selle masina vastu lausa haiglaslikku huvi välja näitama. Aga kui vahele ei jää, siis pole teinud
              Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

              Comment

              Working...
              X