Teade

Collapse
No announcement yet.

raadiosaatja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    raadiosaatja

    need väixed laste raadiosaatjad... raadius mõnisada meetrit. tahax teada, kus neid myyaxe. saax ju nendegagi teha midagi juhtmeta mikri sarnast. veidi ymberehitust, vastuvõtjale parem antenn ja...
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    mine vaata beebipoodi, seal kindlasti on need "lapsehoidjad", et saatja on lapse toas ja vastuvõtja teises toas. kui laps karjuma hakkab, siis emme kuuleb ja jookseb...
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Mul olid ühed, proovisin ka võimsama antenniga, aga ei olnud asjast väga suurt tolku.

      Comment


        #4
        mina ise olen neid suuremaid antenne raadiosaatjatele pannud ja levi on paranenud.. isegi ükskord sain mingi teise tüübi kätte..(katuseantenniga)

        Comment


          #5
          Paranes küll, aga mitte midagi märkimisväärset.

          Comment


            #6
            Juku mänguasjakeskus? Käisin, uurisin. 500 Eeku. Prisma? 800.-
            hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

            Comment


              #7
              Antenniga on nii, et see peab olema sobitatud vastavale seadmele. Selleks ongi telekaantennidel see juhtmest U tehtud. Loe ka seda teemat: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1035704179
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                aga nii kallist raadiosaatjat ikke ei tahax osta. ja veic aega tagasi olid mingid ~150 eegused a need olevat ära keelatud.
                hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                Comment


                  #9
                  150 eegused olid jah, aga miks sa arvad,et need ära keelati?

                  Comment


                    #10
                    Äkki töötasid vales sagedusribas või siis olid ilma Pii-filtrita ja kiirgasid kõiki sagedusi triikrauast makrolaineahjuni välja  

                    Minu teada kantavatel jaamadel ei kasutata U-aasa. Antennijunn koosneb mingi aluse peale mähitud traadist. Nagu pool aga vaid 1 otc kasutusel. 1 konstruxcioon oli selline. Veel kasutatakse saatja sees sobitusfiltrit ja antenn ise on jupp lihtsat traati. Sobitus on muidugi olemas kõikidel variantidel ja see on väga oluline.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      sellepärast jah et valel sagedusel. ja pidi raadioid ning telkusid segama. mul kunagi olid, midagi ei seganud... muucin sagedust ja sain isegi etv kätte
                      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                      Comment


                        #12
                        Vaata: http://www.hot.ee/spioonipood/

                        Comment

                        Working...
                        X