Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tähendab minu arust on neil seal Noores Tehnikus 2-e sorti filtreid - ühed olid Audese filtrid, mida kasutatakse ntx nudelis 017. Teised olid firma Alfatec toode - 200W max power, 8 oomi kõik valjukad, 800/5000Hz lõikesagedused.
    Ja siis olid veel vist ka auto komponentide omad - need vist firmalt SPL kui ma ei eksi.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      Missuguseid siis soovitad? Mul s-90 valjukad. Bass ja kesk on 4 oomi ja kõrg on 14 oomi. Max on umbes 100 W.

      Comment


        Mulle endale meeldivad millegi pärast need Audesed rohkem. Ega ma ei ütle et need Alfateci omad halvad on, kuid Audes tundub kuidagi ausam. Ise võtaks vist need.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          Palju need ka umbes maksavad?

          Comment


            Kui nüüd õieti mäletan siis olid kusagil 250 kandis, aga see võib kõikuda siia/sinna. Aga sa võid ju Audesest ntx filtrid omale tellida - ma arvan et tuleb tiba odavam kui poest. Ütled neile lõikesagedused, mitmendat järku ja valjukate takistused. Peaks saama küll. Vähemalt mina olen selle Tallinna esindajaga rääkinud ja minu arust küll väga vastutulelik mees.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              Vaatasin Audese kõlle ja tekkis küsimus kust saaks kõllide hindu? Seal kodukal nagu ei paistnud.
              Kas neile laupäeval on mõtet helistada?

              Comment


                Küsi minu käest ;D ;D ;D
                Audes 105 kõlar paar 2700.00
                Audes 111 kõlar paar 3100.00
                Audes 111.1 (spoon) kõlar paar 4100.00
                Audes 109 kõlar paar 3550.00
                Audes 109.1 (spoon) kõlar paar 5100.00
                Audes 012 kõlar paar 5050.00
                Audes 012.1 (spoon) kõlar paar 7100.00
                Audes 017 kõlar paar 4760.00
                Audes 017.1 (spoon) kõlar paar 6800.00
                Audes 037 kõlar paar 7360.00
                Audes 037.1 (spoon) kõlar paar 9000.00
                Audes 064 kõlar paar 6800.00

                Comment


                  Rinx sul suht odavad hinnad. Poes on ikka tüki maad kallimad. Sul on need otse-tehase hinnad või mis?
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    Ära laupäeval hakka helistama - jäta tööjutud äripäevaks!
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      Oskate äkki valjukate hindu ka öelda. Valjukatel on eesti ja inglise keelsel lehel erinevad andmed(erinev max Wattid).

                      Comment


                        Need ikka tehase hinnad, st. et kohapelat võibolla saaks sellise hinnaga välja kaubelda.Pood paneb üldjuhul 20-25% otsa, olenelat kauba sortimendist.

                        Mis valjuka hinde tahetakse?

                        Comment


                          Samas tekkis küsimus filtrite poolide valmistamise kohapealt, et kas keritavad traadikihid tuleb omavahel mingi isol.materjaliga eraldada?Nii iga kihi tagant?Ning mis selleks sobiks... :

                          Comment


                            Samas tekkis küsimus filtrite poolide valmistamise kohapealt, et kas keritavad traadikihid tuleb omavahel mingi isol.materjaliga eraldada?Nii iga kihi tagant?Ning mis selleks sobiks... :
                            kihid keritakse üksteiseotsa.. aga olen ka selliseid näinud,millel on iga kihi vahel mingi paber..

                            Comment


                              Valjukate hindu tahaks nii palju kui võimalik on.
                              Mina sain traadi, millel on selline õhuke isoleeriv kiht peal. Siis ei ole mingit lisa isolatsiooni vaja.

                              Comment


                                Siin nad on! Tehasehinnad:
                                10T20-8 kõrghääldi 1tk. 140.00
                                15T25-8 kõrghääldi 1tk. 210.00
                                20M40-8 keskhääldi 1tk. 270.00
                                40W65-8 bassihääldi 1tk. 355.00
                                40W69-8 bassihääldi 1tk. 510.00
                                70W81-8 bassihääldi 1tk. 425.00
                                75W82-8 bassihääldi 1tk. 480.00
                                75W83-8 bassihääldi 1tk. 460.00
                                75W87-4 bassihääldi 1tk. 485.00
                                75W87-8 bassihääldi 1tk. 455.00


                                ..ühesõnaga " Valik on sinu!"

                                Comment

                                Working...
                                X