Teade

Collapse
No announcement yet.

Häire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Häire

    Muusikat kuulan arvutist, läbi sellega ühendatud muusikakeskuse kaudu. Probleem on selles, et mööda vastavat sisendit, mille kaudu heli keskusesse jõuab, tuleb koos ka mingisugune häire, mis on liikvele pääsenud ilmselt arvutist. Pistiku arvuti küljest eemaldamisel häire kaob. Kas on selles süüdi helikaart ning kas seda viga annab kõrvaldada?
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    #2
    Vs: Häire

    üks võimalik probleem on maandus.
    kogu süsteem peaks olema maandatud ühest punktist. kui arvuti ja stereosüsteem on ühendatud ja eraldi maandatud, siis võib võrgu-urin signaali sisse sattuda.
    arvuti on üsna kindlasti maandatud.
    helisüsteem tavaliselt ei ole maandatud, välja arvatud juhul kui see on omakorda ühendatud telekaga, mis saab maandatud läbi antennikaabli.
    võimalik on veel raadioantenni kaudu maandus.

    nii et kui sind häirib võrgu-urin, siis hakatuseks proovi antennikaablid korraks lahti ühendada. kui see peaks aitama, siis on võimalik osta vidinaid mis käivad antenni vahele.

    Comment


      #3
      Vs: Häire

      Milline see häire täpsemalt on?Kui madal urin,siis on võrguhäire.Kui kõrgema sagedusega,sel juhul arvuti helikaardist.Sellisel puhul tuleks kasutada eraldustafosid.Käin tihti üritusi helindamas ja ehitasin eraldustrafode ploki,et igasugu häired helipulti ei tuleks

      Comment


        #4
        Vs: Häire

        Proovi seadmete võrgupistikuid erinevat pidi sisse toppida.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: Häire

          Viga ilmselt toiteploki ventikas. Kõrva sinna juurde pannes on samasugust ebaühtlast häiret kuulda. Musakeskus võimendab samasuguse signaali veel üle.
          viimati muutis kasutaja naksitrall; 09 m 2009, 21:13.
          Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

          Comment

          Working...
          X