Teade

Collapse
No announcement yet.

sageduskarakteristik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sageduskarakteristik

    ..kas eestis on kusagil võimalik lasta valjuhäälditel sageduskara. mõõta?Ise nagu koduste võimalustega ei tule kohe kindlasti toime ja tulemus on vale!!

    #2
    see läheb kalliks maksama, kas on mõtet?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Kas arvutiga ei saa?Sel juhul peax ilmselt olema hea helikaart ja mingi paremat sorti mikker.Aga sageduskara mõõtmisex programme saad internetist.
      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

      Comment


        #4
        Ma arvan, et esiteks tuleks netist uurida, kuidas kara mõõtma PEAB. Siis saab ka oma võimalusi hinnata. Äkki sobib tõesti mingi stuudiomikker. Kuna tööstuse vennad mõõdavad asju ka reaalsetes ruumides, peaks olema võimalik.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Nimelt on asi selline, et mu arvuti helikaart on viletsavõit(arvan nii)-integreeritud.Sealt ei tohiks küll objektiivset ´tulemust tulla, selle lisandub veel võimendi karakterirtik ja mikri oma ka, see siis võetakse kõik üheks kokku!! ON nii? kui kõik komponendid on kehvad, jääb ka tulemus mõtetuks, ega anna kõlari//valjuka kohta mingit infi!!!

          Comment


            #6
            bassboxpro6-ga saab tegelikult mõõtmised ära teha
            väike katkend nende lehelt:

            Test Procedures
            Driver and passive radiator test procedures are included in the program to help you measure most Thiele-Small parameters. (Requires test equipment such as: sine wave generator, frequency counter, power amplifier, 1000 ohm 2-watt resistor, voltmeter, ohmmeter, test box.)

            http://www.ht-audio.com/bassbox.htm

            peaks nagu eriti kerge olema
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment

            Working...
            X