Teade

Collapse
No announcement yet.

Väikest abi paluks ühendamise kohta :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väikest abi paluks ühendamise kohta :)

    Ma pole päris kindel, kas see teema sobib siia, aga sellegipoolest räägin
    ma oma teemast...
    Sihuke lugu on siis, et tahaks mingeid vilkuvaid leede vms ühendada
    supaka külge, et muusika järgi vilkuks..
    link:
    http://www.samsung.de/webdownloads/p...s/maxzs990.jpg
    paremalt ja vasakult esimesi pole aind , muidu sama.
    Kuidas peaks ühendama, kust saan neid asju mida vaja ja palju umbes maksavad?
    Suuremad tänud kes viitsib aidata mind

    #2
    Vs: Väikest abi paluks ühendamise kohta

    Mida te vahite aind seda teemat, keegi võiks siis midagi öelda!

    Comment


      #3
      Vs: Väikest abi paluks ühendamise kohta

      aga pane taskulambipirn, efekt sama, aga ühendada lihtsam Või üks diood ühtepidi, teiene teistpidi, eeltakisti kah igaks juhuks ja kuku läpatama. Saad suitsu ja tuld kah kui eriti vingelt läpatad

      Comment


        #4
        Vs: Väikest abi paluks ühendamise kohta

        Võib teha lülituse takistist, valgusdioodist (=LED - Light Emiting Diode) ja tavalisest dioodist (valgusdioodi vastupinge piiramiseks), kuid LED vilgub ainult suure helitugevuse juures. Takisti väärtuse arvutad Oomi seaduse järgi: R = U/I, kus R - takisti takistus, U - taksitil tekkiv pingelang (ligikaudu kuni 35 V) ja I - valgusdioodile lubatav pärivool (ligikaudu 10 mA). Takisti vajalik lubatav minimaalne hajuvõimsus tuleb valemist P = UI, P - takistil hajuv võimsus, U ja I eelmisest valemist, osta tuleb lähim suurema hajuvõimsusega detail. Diood kaitseb LED-i ülemäärase ( tavaliselt suurusjärgus 5..10 V) vastupinge eest ja see ühendatakse valgusdioodiga vastuparalleelselt. Tavaliselt tehakse LED-i anoodi väljaviik pikem ning dioodi katood märgitakse korpusest erinevat värvi rõnga või täpiga.

        Kui takisti puudub, on liiga väikese takistusega või kõlarist tulevad juhtmed lähevad lühisesse, põleb võimendi maha.

        Allpool on skeem.
        Lisatud failid
        viimati muutis kasutaja 6p45s; 05 m 2008, 23:22.
        Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

        Comment


          #5
          Vs: Väikest abi paluks ühendamise kohta

          Esmalt postitatud taavih112 poolt
          Mida te vahite aind seda teemat, keegi võiks siis midagi öelda!
          Segi oled kamminud?
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #6
            Vs: Väikest abi paluks ühendamise kohta

            Esmalt postitatud 6p45s poolt
            Võib teha lülituse takistist, valgusdioodist (=LED - Light Emiting Diode) ja tavalisest dioodist (valgusdioodi vastupinge piiramiseks), kuid LED vilgub ainult suure helitugevuse juures. Takisti väärtuse arvutad Oomi seaduse järgi: R = U/I, kus R - takisti takistus, U - taksitil tekkiv pingelang (ligikaudu kuni 35 V) ja I - valgusdioodile lubatav pärivool (ligikaudu 10 mA). Takisti vajalik lubatav minimaalne hajuvõimsus tuleb valemist P = UI, P - takistil hajuv võimsus, U ja I eelmisest valemist, osta tuleb lähim suurema hajuvõimsusega detail. Diood kaitseb LED-i ülemäärase ( tavaliselt suurusjärgus 5..10 V) vastupinge eest ja see ühendatakse valgusdioodiga vastuparalleelselt. Tavaliselt tehakse LED-i anood-väljaviik pikem ning dioodi katood märgitakse korpusest erinevat värvi rõnga või täpiga

            Kui takisti puudub, on liiga väikese takistusega või kõlarist tulevad juhtmed lähevad lühisesse, põleb võimendi maha.

            Allpool on skeem.
            Füüsika 5 rohkem vä ?
            ei aga suuremad tänud sulle, eks ma timmin seda asja siin

            Comment

            Working...
            X