Teade

Collapse
No announcement yet.

Palun kiiresti abi, et kas tasub osta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    tiigi elektroonika unusta ära - osta börsist aga mis see kosmose värk on seda ma ei tea

    Comment


      #17
      kuule, kui sa m6tled osta seda v6imu ja k6lareid tiigi elektroonikast, siis see m6te mata kyll maha. olen seda v6imu seal n2inud ja hind oli kah v22ga soolane. ja see kes estoniate eest 1500 k"hib, peab ikka v2ga paksu rahakotiga olema. muide ma kuulsin, et varsti tuuakse kosmosekeskusesse uut tehnika, vaata 2kki leiad sealt midagi
      Vot täpselt, ei noh, ma saan nüüd aru küll, ma pold hindadega kursis, a palju nendel estoniatel keskmine hind umbes on siis, kuskil 1000 krooni täpselt või.

      A kus see kosmosekeskus asub?

      Comment


        #18
        kosmosekeskus asub tiigi elektroonikaga samas majas, sa pead lihtsalt teiselt poolt asjale lähenema. seal mingi videolaenutus kah

        Comment


          #19
          Seal käisin kah, vot seal on need audionid, no kui sinna uut kaupa tuleb, siis on tore. Ok, jään ootama. Tänan

          Comment


            #20
            a palju nendel estoniatel keskmine hind umbes on siis, kuskil 1000 krooni täpselt või.
            600-1000. umbes 700-800 krooni eest peaks enam-vähem saama.

            Ja alati ei pea ostma lõppvõimendiks estonia - vaatad midagi samaväärilist kasvõi - juhul siis kui ei leia estonia lõppvõimendit, pead aint kindel olema et võimendil mida ostad on otse lõppvõimendi sisend.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #21
              Sellelt lehelt saab odavamaid kõlle osta. Ülempiir, millist ma seal osta saan on 1719 kroonised Radiotehnika BS-300. Kas tasub osta, need nagu uued ja puha. (ja see on nagu kahe kõlari hind, mitte ühe vist ju)

              Aga võimendi tuleb ikka kasutatud osta, kui need kõllid või mingid odavamad sealt sobivad, siis milline kasutatud võimendi osta(mis oleks hästi saadav) ja mitme watine võimendi see peaks olema.

              http://www.djstore.ee/pood/default.php/cPa.../page/1/sort/3a

              Comment


                #22
                Sellelt lehelt saab odavamaid kõlle osta. Ülempiir, millist ma seal osta saan on 1719 kroonised Radiotehnika BS-300. Kas tasub osta, need nagu uued ja puha. (ja see on nagu kahe kõlari hind, mitte ühe vist ju)

                Aga võimendi tuleb ikka kasutatud osta, kui need kõllid või mingid odavamad sealt sobivad, siis milline kasutatud võimendi osta(mis oleks hästi saadav) ja mitme watine võimendi see peaks olema.

                http://www.djstore.ee/pood/default.php/cPa.../page/1/sort/3a
                Päris hea pakkumine peaks ütlema - saad uued S30d jõhkra papi eest - 1.7K, asi on väärt aga mingi 300...400 krooni umbes.
                Päris hea.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #23
                  irw

                  Comment


                    #24
                    Ma arvan ka, et selle 1700 krooni eest saab midagi paremat kui need riiulikõlarid. Vaata kasvõi kasutatud asju.
                    Muusikahull!

                    Comment


                      #25
                      okok, ma ei vaadanud suurust, kogemused puuduvad ju

                      Comment


                        #26
                        Ossin lõpuks need Audioni kõllid ja Radiotehnika U7111 võimu (kuskil nädal aega tagasi).

                        Kõllid on päris head, ma olen igatahes rahul. Ei tea, kas alguses oli ka nii, kuid praegu, kui kõrv kõlli juurde panna, kui muusika ei mängi, siis on väikest surinat kuulda, kas see peabki nii olema või mis?

                        Võimuga läksin veits alt, kuna balance ei ole paigas (ei olnud nii kogenud, et poes asjast aru saada, naerge või ärge naerge, kuid noh, jälle kogemuse võrra rikkam), annab ühele poole kõvasti rohkem häält ehk et balance paigas oleks, pidin balanci suunama peaaegu 4 ühikut vasakule kõllile. Kuid muidu ajab asja ära.

                        Kas seda võimu värki saab kuidagi parandada ka või mis?

                        Comment


                          #27
                          kui ma nüüd ei eksi,sis transsvõimdel polegi mõlemad kanalid täpselt samasuure võimsusega.. et nagu peaks nii olema,et üks kanal natsa võimsam..

                          mina olen vähemalt seda tähele pannud

                          Comment


                            #28
                            Oi, mul langes väike kivi nüüd südamelt, tänan.

                            Aga kas te selle väikse surina kohta kõllides (kui muusika vait on ja ligidalt kuulata, siis on surinat kuulda) ei oska midagi öelda?

                            Comment


                              #29
                              Oi, mul langes väike kivi nüüd südamelt, tänan.

                              Aga kas te selle väikse surina kohta kõllides (kui muusika vait on ja ligidalt kuulata, siis on surinat kuulda) ei oska midagi öelda?
                              see võib täiesti signaalallika ja võimendi vahelisest juhtmest tulla. pane sinna korralik varjestusega juhe

                              Comment


                                #30
                                Keegi siin kirjutas et U7111 on 35W @ 4 00mi - vale. 35W on ta 8oomilisel koormusel, max v6imsus 8oomiga 0n 110W, ja 4 oomiga 170W, aga seda 4 oomilist koormusega ei saa eriti kasutada - kaitse hakkab blokeerima.

                                Comment

                                Working...
                                X