Teade

Collapse
No announcement yet.

Kehe maki ühised kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kehe maki ühised kõlarid

    Kas keegi oskab õelda kuidas saaks nimodi ühendada et autos on kaks makki aga kasutavad ühiseid kõlareid.

    #2
    Vs: Kehe maki ühised kõlarid

    Peab kasutama mingit kõlarite ümberlülitit.Niisama otse neid kokku ühendada ei saa.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Vs: Kehe maki ühised kõlarid

      Kui mõlemad makid korraga töötavad siis kummastki makist üks juhe valjukasse, teine õhku rippu. Kui üks seisma panna siis vist jääb vait.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        Vs: Kehe maki ühised kõlarid

        A mis siis teeb kui sillatud kanaliväljundid on?


        Mis keelab kasutada sobivaid releesid - lülitad ühe massina sisse ning sellele ilmunud toide antennivõimu/mootori väljundist juhib vastavat releed. Kasutama peaks ka kummagi relee puhul teise relee suhtes blokeerahelat - et ei saaks lülituda kas releed korraga. Kommuteerimine toimub siis lihtsalt vajaliku seadme sisselülitusega. On näiteks esimene seade töötamas, lülitad teise sisse kuid kuuled ikka esimese plära, lülitad selle välja ja kohe on teine plära selle asemel...töötab!
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          Vs: Kehe maki ühised kõlarid

          See ongi sillatud väljundi puhul. Kui peaks üks-ots-maas väljund olema siis on maa juhe see mis õhku jääb.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Vs: Kehe maki ühised kõlarid

            Mulle sobiks jah see relee varjant. Autos on kaks makki seepärast et üks on tehase oma ja teine mängib dvd-sid korraga pole neil vaja mängida. Ja äkki oskab keegi sobivat releed soovitada.
            Tänud

            Comment


              #7
              Vs: Kehe maki ühised kõlarid

              Siis oleks vaja teada palju klemme releel vaja on, et kas on kaks või neli kõlarit ja kas vähemalt ühel makil on sillas väljundid.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                Vs: Kehe maki ühised kõlarid

                Esmalt postitatud OSX poolt
                Mis keelab kasutada sobivaid releesid - lülitad ühe massina sisse ning sellele ilmunud toide antennivõimu/mootori väljundist juhib vastavat releed. Kasutama peaks ka kummagi relee puhul teise relee suhtes blokeerahelat - et ei saaks lülituda kas releed korraga. Kommuteerimine toimub siis lihtsalt vajaliku seadme sisselülitusega. On näiteks esimene seade töötamas, lülitad teise sisse kuid kuuled ikka esimese plära, lülitad selle välja ja kohe on teine plära selle asemel...töötab!
                Ma kasutasin toas säästuvarianti - nn ümberlülitiga releed. Ehk kui releel pinget peal pole, siis on üks seade järgi. Teise seadme järgi lükates, saab relee mähis toite peale ning kõlarid, lähevad teise seadme järgi.
                Autos see ilmselt ei sobiks kuna tundub, et tagasitõmbevedru ei taga nii head kontakti kui el.magnetväli - põrutuste peale, tekib ragin sisse.
                -

                Comment


                  #9
                  Vs: Kehe maki ühised kõlarid

                  Tegin valmis skeemi releede peale ostsin jupid ära ja täna öösel keevitan kokku ja kui töötab nii nagu vaja panen siia üles ka kuda tegin

                  Comment

                  Working...
                  X