Teade

Collapse
No announcement yet.

subwoofer servodrive projekt - uued tuuled

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Probleemiks on see asi praktikas valmis teha
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #32
      mul jääb kõik servo taha ja see lint >
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #33
        Minu küsimusele siiski keegi ei vasta.Lindist vaid niipalju,et see peaks olema jäik(mittekummi).Ja paraja eelpingega.Muidu ei käi signaali järgi ülekanne.Nii,et
        mõelge kruvi-või hammasülekannetele.Vähemalt esialgu.Me ju pole usas,et tehnoloogilised võimalused lõpmatud.

        Comment


          #34
          siis tuleb mingi feedback-süsteem sellele servole panna või mis. kuid otse servo võllilt on vist parem võtta, nagu siin joonisel on
          ???


          üks artikkel tagasisidest http://www.danmarx.org/audioinnovation/servosub.html


          ja kuidas saada stepper ilma nõksudeta tööle?
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #35
            Seletasin eelpool,et kuidas asja positsioneerida-st.et küsa on ikkagi selles,et kui juhtsixnaal katkeb,siis millisesse asendisse jääb servodrive ja ka valjuka membraanid.Tagasiside,mis kogu protsessi ise ei mõjutaks, peaks minu lollist arust olema kas mingi optilise või induktiivse anduri kaudu.Siis saaks ka kõne alla tulla stepper mootor.

            Comment


              #36
              siis tuleb mingi feedback-süsteem sellele servole panna või mis. kuid otse servo võllilt on vist parem võtta, nagu siin joonisel on
              ???


              üks artikkel tagasisidest http://www.danmarx.org/audioinnovation/servosub.html


              ja kuidas saada stepper ilma nõksudeta tööle?
              Oled tõsine "tegija":minu lugupidamine!

              Comment


                #37
                nii, sai väheke stepperiga müdistatud ja täesti on probleem, et asi ei tõmbu algasendisse tagasi.

                aga kui teha nii, et kasutada kahte servot nii, et üks ajab membraane edasi-tagasi ja teise võll on jäigalt ühendatud tööd tegeva mootori võlli külge, kust peaks saama tagasisidet liikumise kohta
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment

                Working...
                X