Teade

Collapse
No announcement yet.

K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

    tere! selline küsimus siis et kas selline eelvõimu konstruktor http://www.ronex.ee/index.php?produc...ails&&group_id= oleks võimalik arvuti toiteka pealt tööle saada (kasutaks arvuti toiteka 12v et see eelvõim tööle saada mis vajab 2*12v)? vb tõesti loll küsimus aga ei taha mingit trafot vms. ka sinna vahele ostma hakata. ette tänades!

    #2
    Vs: K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

    Kuule Madis: Dnt F.ck brains! Joonista, kirjuta, eksponeeri oma kammajjaa ja mõtle, mida teha tahad. Kui satud Tallinna, siis võimalusel saan aidata, me kõik õpime (siiamaani) asju kuidagi ja eri teid pidi. Anna teada, Eesti Riigis on andekate inseneride puudus, Sul on võimalus üks sealne auk tulevikus täis toppida, aga ise pead ka liigutama. Sa võid ehk küll kunagi saada mingi kassikooli paberi, aga mõistus peab endal olema.

    Comment


      #3
      Vs: K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

      Esmalt postitatud Shele poolt
      Kuule Madis: Dnt F.ck brains! Joonista, kirjuta, eksponeeri oma kammajjaa ja mõtle, mida teha tahad. Kui satud Tallinna, siis võimalusel saan aidata, me kõik õpime (siiamaani) asju kuidagi ja eri teid pidi. Anna teada, Eesti Riigis on andekate inseneride puudus, Sul on võimalus üks sealne auk tulevikus täis toppida, aga ise pead ka liigutama. Sa võid ehk küll kunagi saada mingi kassikooli paberi, aga mõistus peab endal olema.
      okok ma selle võimu jaoks sain juba trafo aga mul eelvõimu ka vaja.... ma lihtsalt mõtlesin et äkki võimalik..

      Comment


        #4
        Vs: K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

        Mis teed selle eelvõimuga?

        Comment


          #5
          Vs: K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

          k8060 jaoks eelvõimu ka vaja

          Comment


            #6
            Vs: K8084 eelvõim arvuti toiteka pealt tööle??

            Pane signaalijuhtmele potekas vahele ja asi korras.

            Comment

            Working...
            X