Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kurb kogemus Audiocenteriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu kurb kogemus Audiocenteriga

    20. veebruaril viisin Audiocentrisse garantiisse NAD CD-mängija mis ei lugenud
    plaate välja. Sain vastu kviitungi millel kirjas et töö teostatakse kahe nädala
    ooksul
    . Esimese e-maili saatsin 10. märtsil (2,5 nädalat) - ei mingit vastust.
    Järgmise e-maili panin teele 3 päeva hiljem - ka sellele ei tulnud vastust.
    17. märts (~4 nädalat) helistasin. Vastuseks tuli, et "remondimees on puhkusel
    ja praegu ei saa midagi". Helistasin uuesti 26. veebruaril - "tellime alles varuosi".
    Eelmisel nädalal sain lõpuks kätte. Kokku kulus üheksa nädalat ja nemad ei
    helistanud mitte kordagi.


    Niiet inimesed mõelge enne kui AUDIOCENTERist midagi ostate: üks asi
    on klienditeenindus siis kui sulle sealt midagi müüakse, ja hoopis teine
    kui nende müüdud tehnika ei tööta nii nagu peaks.
    Beers of Estonia

    #2
    Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

    Selle peale ei oska ma muud midagi siis öelda, et ostke sony, pioneer, samsung ja muid tooteid siis. Eesti on väike riik ja siin pole nii midagi valida, antud momendil tunudb minule nii et kui uut asja osta siis audiocenter ainuke normaalse valikuga pood ja mis saadab mulle kauba ka kodu kohale(Tartu siis). Samas ma ei tea mis seis Tallinnas on seal vast tiba parem valik kui siin.

    Comment


      #3
      Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

      Mina olen kasutanud võimalust seal tehnikat kuulata ja siis ostnud neti kaudu väljamaalt poole odavamalt.
      Kui seal käib garantiiga üks ajun...s, siis nagu eriti südametunnistus ka ei piina.

      Comment


        #4
        Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

        Nojah, ma võiks ka rääkida ühe veel pikema remondisaaga sama firmaga. Ma küll ei ostnud ise otse sealt poest seda ressiiverit. Aga see vahendaja sai joosta ja võidelda ikka kõvasti. Pea 4 kuud tuli ära.
        Tark ei torma!

        Comment


          #5
          Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

          Esmalt postitatud moi poolt
          Mina olen kasutanud võimalust seal tehnikat kuulata ja siis ostnud neti kaudu väljamaalt poole odavamalt.
          Kui seal käib garantiiga üks ajun...s, siis nagu eriti südametunnistus ka ei piina.
          Raske on endale ette kujutada, kuidas seal "lehmakoplis" üldse midagi kuulata saab

          Comment


            #6
            Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

            Ilmselt ei vedanud sinul.Minu kogemused on ainult head ja olen sealt päris palju asju endale ja sõpradele ostnud ei mingeid probleeme.Ja usun, et pole olemas sihukest firmat kus kõik käib nagu õlitatult.Ja vaevalt keegi pahatahtlikult sinu pilli kinni hoidis.

            Muusika kuulamiseks ei ole tõesti hea kohtJa mis hindadesse puutub siis enamus korralikust kaubast odavam seal kui piiri tagant tellida.

            Comment


              #7
              Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

              Pahatahtlikult või mitte kuid kaks kuni neli kuud on ilmselgelt pikk aeg probleemi lahendamiseks. Kui ühe kuu jooksul ei lahene garantii teostamine siis oleks kliendil õigus nõuda teist samasugust seadet vastu või kui sellest keeldutakse siis raha tagasi.
              Pretensioonide esitamise aeg on eestis kaks aastat.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

                Ma saan aru, et tõesti võib remondimees puhkusel olla ja varuosade tellimine aega võtta aga sellest, et aeg üle läheb, peaksid nad ka ise klienti teavitama.
                Beers of Estonia

                Comment


                  #9
                  Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

                  Esmalt postitatud scanspeak poolt
                  Raske on endale ette kujutada, kuidas seal "lehmakoplis" üldse midagi kuulata saab
                  "Köögiraadio" kuulamiseks sobis küll.
                  Aga rohkem kui ruumi probleemid, häiris mind see, kui loll jutt hakkas müügimehe suust tulema. Polnud ta küll selline rullnoka olemisega ja ma ise ka ei ole aga "ei võimenda ära +x möla" ajas mul harja punaskes.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

                    Esmalt postitatud moi poolt
                    "Köögiraadio" kuulamiseks sobis küll.
                    Aga rohkem kui ruumi probleemid, häiris mind see, kui loll jutt hakkas müügimehe suust tulema. Polnud ta küll selline rullnoka olemisega ja ma ise ka ei ole aga "ei võimenda ära +x möla" ajas mul harja punaskes.
                    Siit ka põhjus miks ei ole enamus juhtudel poest mõtet abi loota/paluda, kui müügimehed on nii lollid et ise ka ei tea mis räägivad siis olgu ausad ja vait. On ka küllalt olnud juhuseid kui hakatakse vaidlema selle koha pealt on tartus hea näide +-

                    Comment


                      #11
                      Vs: Minu kurb kogemus Audiocenteriga

                      Esmalt postitatud littleant poolt
                      Ma saan aru, et tõesti võib remondimees puhkusel olla ja varuosade tellimine aega võtta aga sellest, et aeg üle läheb, peaksid nad ka ise klienti teavitama.
                      Aga vot nii tänapäeval ongi. Ei saa kellegi teise peale lootma jääda. Alati peab ise kõike üle kontrollima ja vajadusel toikaga järgi aitama, sest see teine kes tegeleb asjaga, vot teda ei huvita see eriti, kaua läheb või mis asjast saab.
                      TFK Audio
                      #tfkaudio
                      http://www.facebook.com/tfkaudio/
                      http://tfkaudio.blogspot.com/
                      - Audioblogi, projektid jms.

                      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                      Comment

                      Working...
                      X